Svátky

Příjemnou noc,
dnes je sobota 7.12.2019
svátek má Ambrož a Benjamín
zítra Květoslava

Krátce

TOP 10 druhů potravin,
které jsou zdrojem vápníku.

Citáty

MARCUS TULLIUS CICERO
Ctnost nemůže být ani násilím odejmuta, ani tajně odcizena.

Novinky z nakladatelství REBO Productions

První pomocEdice Knihovna zdraví

Na 294 stranách přehledného průvodce první pomoci se seznámíte s nejrůznějšími situacemi, v nichž může být ohroženo zdraví, nebo dokonce život člověka. Často právě neznalost základní pomoci, může mít pro postiženého fatální následky. Skvěle vybavená kniha poskytuje cenné rady, co dělat v nouzovém případě, seznamuje s praktickými návody první pomoci a upozorňuje na to, čeho bychom se měli při ošetření vyvarovat. Jednotlivé kapitoly se věnují první pomoci v případě náhlého onemocnění, první pomocí doma, na dovolené, zabývají se rovněž pohotovostními situacemi, prevencí, stavem ohrožení včetně metod ošetření zranění a záchranných technik. Kniha obsahuje množství názorných fotografií a vyobrazení. Rozhodně by neměla chybět v žádné domácnosti.

Dana VondráškováPublikace můžete zakoupit v knihkupectví nebo si je objednat na adrese nakladatelství: REBO Productions, spol. s r. o. Obchodní 106Čestlice251 70 DobřejoviceTel.: 272 680 143www.rebo.czinfo@rebo-publishers.czfií a vyobrazení. Rozhodně by neměla chybět v žádné domácnosti.

Vyhledávání

Podporují nás

test Stránky se zdravotnickou tématikou jsou podporovány Ministerstvem zdravotnictví v rámci Programu vyrovnávání příležitostí pro občany se zdravotním postižením


hartmann
 

kopriva

 

Florence

 

ZDN

 

Foto dne

CESTOVÁNÍ

 

Nenechte si ujít povídání o cestách po místech více či méně známých..