Svátky

Dobré poledne,
dnes je pátek 10.7.2020
svátek má Libuše a Amálie
zítra Olga

Krátce

TOP 10 druhů potravin,
které jsou zdrojem vápníku.

Citáty

RENÉ DESCARTES
Nesmíme předpokládat, že všechno je tu kvůli nám.

Zdraví ženy

Edice: Knihovna zdraví

Od raného dětství až po věk takzvaně pokročilý provádí tato kniha, určená všem ženám, které chtějí prožívat plně všechny věkové etapy a udržovat se přitom v dobré kondici psychické i tělesné. Přiměřený pohyb, správné stravovací návyky, zdravá sexualita, práce a zdraví, mateřství, ženské poruchy zdraví, antikoncepce, anatomie a fyziologie ženy, závislosti, potíže a onemocnění – to jsou jen ve stručnosti vybrané kapitoly, jimiž se fundovaně a přesto velmi srozumitelnou a poutavou formou zabývá tato publikace.
Prohlubuje všeobecné znalosti, zaměřuje se na specifické změny a stavy, kterými prochází organismus ženy v různých životních etapách i na její vztah k okolí a předkládá rady, jak si udržet a posilovat nejen fyzické zdraví, ale jak být vnitřně vyrovnaná a žít harmonicky.

Dana VondráškováPublikace můžete zakoupit v knihkupectví nebo si je objednat na adrese nakladatelství: REBO Productions, spol. s r. o. Obchodní 106Čestlice251 70 DobřejoviceTel.: 272 680 143www.rebo.czinfo@rebo-publishers.cz

Vyhledávání

Foto dne

CESTOVÁNÍ

 

Nenechte si ujít povídání o cestách po místech více či méně známých..