Svátky

Dobrý večer,
dnes je sobota 7.12.2019
svátek má Ambrož a Benjamín
zítra Květoslava

Krátce

TOP 10 druhů potravin,
které jsou zdrojem vápníku.

Citáty

ARCHIMEDES
Noli tangere circulos meos - nenič mi mé kruhy.

Zdraví pro třetí věk

"

Kniha – rádce, která přijde dříve či později vhod každému z nás, předkládá užitečné rady, jak se vyrovnat s typickými projevy a obtížemi, jež se objevují zákonitě s postupujícím věkem. Vzhledem k tomu, že i díky vyspělé zdravotní péči se prodlužuje průměrný věk, je třeba věnovat této životní etapě náležitou pozornost. Některé faktory ovlivnit nelze, přesto může být třetí věk radostným obdobím, v němž se můžeme věnovat aktivitám a koníčkům, na něž dosud nebyl čas. Abychom i ve stáří dokázali žít kvalitní život, je třeba pečovat o vlastní tělo i jeho psychickou stránku. Jak se vyhnout syndromu prázdného hnízda, vypořádat se s faktory ovlivňujícími proces stárnutí, fyziologií ve stáří, nebo diabetes a stravou, jak se vyhnout rizikovým situacím, která cvičení a sport jsou vhodná, jak pečovat o pleť, otázky sexuality, duševního zdraví, nemocí třetího věku nebo péče o seniora – to jsou některé z mnoha kapitol, které tato užitečná kniha přináší. Doplněna je řadou ilustračních fotografií a kreseb. Je určena nejen seniorům, ale i jejich dětem a vnoučatům.

Dana VondráškováPublikace můžete zakoupit v knihkupectví nebo si je objednat na adrese nakladatelství: REBO Productions, spol. s r. o. Obchodní 106Čestlice251 70 DobřejoviceTel.: 272 680 143www.rebo.czinfo@rebo-publishers.cz"

Vyhledávání

Podporují nás

test Stránky se zdravotnickou tématikou jsou podporovány Ministerstvem zdravotnictví v rámci Programu vyrovnávání příležitostí pro občany se zdravotním postižením


hartmann
 

kopriva

 

Florence

 

ZDN

 

Foto dne

CESTOVÁNÍ

 

Nenechte si ujít povídání o cestách po místech více či méně známých..