Svátky

Dobrý večer,
dnes je čtvrtek 21.2.2019
svátek má Lenka
zítra Petr

Krátce

Somatoformní poruchy

 

Somatoformní poruchy jsou potíže charakteristické přítomností nejrůznějších tělesných příznaků bez prokázaných organických a patologických změn.

Celý článek.

Citáty

G.B.Shaw
Manželství není loterie. V loterie se totiž někdy vyhrává.

Polohovací sprchovací křesla pro odd. následné péče a dřevěná auta pro odd. dětské chirurgie

Dvojnásobná radost! Společnosti CCS Česká společnost pro platební karty se rozhodla podarovat Nemocnici Na Bulovce. Na odd. následné péče zakoupila dvě polohovací sprchovací křesla v hodnotě 31.000 Kč a dětským pacientům na odd. dětské chirurgie věnovala čtyři krásná dřevěná auta, která vlastnoručně vyráběli zaměstnanci společnosti.

 

„Je inspirativní, když prosperující firma vrací společnosti část svého úspěchu a myslí i na nemocné a těžce pohyblivé pacienty, kteří si pozornost určitě zaslouží,“ poděkovala za dary ředitelka Nemocnice Na Bulovce MUDr. Andrea Vrbovská.
Sprchovací polohovací křesla velmi usnadňují manipulaci při koupelích komplikovaně mobilních pacientů. Zejména jsou přínosem u pacientů po ortopedických operacích velkých kloubů. Pacienti po totálních endoprotézách nesmějí sedět v běžném křesle z důvodu velkého rizika luxace endoprotézy. A právě takto limitovaní pacienti tvoří velkou část skladby oddělení následné péče.

 

Martin Šalek
tiskový mluvčí

MAK_6053.JPG

 

Vyhledávání

Podporují nás

test Stránky se zdravotnickou tématikou jsou podporovány Ministerstvem zdravotnictví v rámci Programu vyrovnávání příležitostí pro občany se zdravotním postižením


hartmann
 

kopriva

 

Florence

 

ZDN

 

Foto dne

CESTOVÁNÍ

 

Nenechte si ujít povídání o cestách po místech více či méně známých..