Svátky

Dobré odpoledne,
dnes je sobota 15.12.2018
svátek má Radana a Radan
zítra Albína

Krátce

Somatoformní poruchy

 

Somatoformní poruchy jsou potíže charakteristické přítomností nejrůznějších tělesných příznaků bez prokázaných organických a patologických změn.

Celý článek.

Citáty

ALIGHIERI DANTE
Takový v smrti jsem, jak žil jsem dříve. 

Červený Hrádek

Zámek Červený Hrádek byl původně středověký hrad, který byl architektem Della Portou a B. Mathesem přestavěn do podoby raného baroka. Od roku 1995 patří zámek Červený Hrádek k majetku města Jirkov. Na obrázcích naleznete například dřevěné hodiny, které čas pouze odtikávají a zobrazují při tom mechanicky symboliku týkající se času. Jiné jsou z expozice loutek známého loutkáře Matěje Kopeckého. Na zámku se koná mnoho kulturních akcí o kterých dostanete informace na stránkách města Jirkova. Po prohlídce zámku je možné relaxovat v zámeckém parku, kde je mimo jiné vystaven historický traktor vyrobený v Mladé Boleslavi.Do zámku je možný bezbariérový přístup pomocí výtahu. Při větším zájmu je lépe se předem objednat a personál připraví vše potřebné včetně požadovaných prohlídek.

Vyhledávání

Podporují nás

test Stránky se zdravotnickou tématikou jsou podporovány Ministerstvem zdravotnictví v rámci Programu vyrovnávání příležitostí pro občany se zdravotním postižením


hartmann
 

kopriva

 

Florence

 

ZDN

 

Foto dne

CESTOVÁNÍ

 

Nenechte si ujít povídání o cestách po místech více či méně známých..