Svátky

Dobrý večer,
dnes je čtvrtek 21.2.2019
svátek má Lenka
zítra Petr

Krátce

Somatoformní poruchy

 

Somatoformní poruchy jsou potíže charakteristické přítomností nejrůznějších tělesných příznaků bez prokázaných organických a patologických změn.

Celý článek.

Citáty

ST. AURELIUS AUGUSTINUS
Zlý člověk škodí sobě samému víc než škodí jiným.

Červený Hrádek

Zámek Červený Hrádek byl původně středověký hrad, který byl architektem Della Portou a B. Mathesem přestavěn do podoby raného baroka. Od roku 1995 patří zámek Červený Hrádek k majetku města Jirkov. Na obrázcích naleznete například dřevěné hodiny, které čas pouze odtikávají a zobrazují při tom mechanicky symboliku týkající se času. Jiné jsou z expozice loutek známého loutkáře Matěje Kopeckého. Na zámku se koná mnoho kulturních akcí o kterých dostanete informace na stránkách města Jirkova. Po prohlídce zámku je možné relaxovat v zámeckém parku, kde je mimo jiné vystaven historický traktor vyrobený v Mladé Boleslavi.Do zámku je možný bezbariérový přístup pomocí výtahu. Při větším zájmu je lépe se předem objednat a personál připraví vše potřebné včetně požadovaných prohlídek.

Vyhledávání

Podporují nás

test Stránky se zdravotnickou tématikou jsou podporovány Ministerstvem zdravotnictví v rámci Programu vyrovnávání příležitostí pro občany se zdravotním postižením


hartmann
 

kopriva

 

Florence

 

ZDN

 

Foto dne

CESTOVÁNÍ

 

Nenechte si ujít povídání o cestách po místech více či méně známých..