Svátky

Příjemnou noc,
dnes je sobota 7.12.2019
svátek má Ambrož a Benjamín
zítra Květoslava

Krátce

TOP 10 druhů potravin,
které jsou zdrojem vápníku.

Citáty

SERGE DINO
Peníze špiní ruce, když je jich málo. Když je jich hodně, myjí je. 

Nové očkovací centrum Nemocnice na Bulovce

V rámci Kliniky infekčních, parazitárních a tropických nemocí vzniklo samostatné očkovací centrum. Vyjma pravidelných přeočkování jsou v tomto období dva hlavní důvody k návštěvě očkovacího centra Nemocnice Na Bulovce: očkování proti chřipce (vakcínou Vaxigrip s účinností na 1 rok, cena 260 Kč zahrnuje i stokorunový poplatek za aplikaci vakcíny) a očkování před odjezdem do ciziny.

 

Očkovací centrum zajišťuje veškeré preventivní očkování včetně cestovního poradenství. Umístěno je na Klinice infekčních, parazitárních a tropických nemocí ve 3. patře, ambulance č. 3. Otevřeno je od pondělí do čtvrtka od 8 do 15 hodin, v pátek od 8 do 14 hodin. Lékařkou očkovacího centra je MUDr. Zarina Karimová. Objednávat se lze na telefonech 26608 2779 nebo 2753, případně emailem ockovani@bulovka.cz.

 

PS: Případné poradenství či konzultace se telefonem nebo emailem neprovádějí. Je třeba si k tomu sjednat osobní návštěvu.

 

 

 

Martin Šalek
tiskový mluvčí

 

 

Vyhledávání

Podporují nás

test Stránky se zdravotnickou tématikou jsou podporovány Ministerstvem zdravotnictví v rámci Programu vyrovnávání příležitostí pro občany se zdravotním postižením


hartmann
 

kopriva

 

Florence

 

ZDN

 

Foto dne

CESTOVÁNÍ

 

Nenechte si ujít povídání o cestách po místech více či méně známých..