Svátky

Dobré poledne,
dnes je neděle 16.6.2019
svátek má Zbyněk
zítra Adolf

Krátce

TOP 10 druhů potravin,
které jsou zdrojem vápníku.

Citáty

FRANCIS BACON
Mládí je nejen v letech, nýbrž i v myšlenkách.

Rett community a Rettův syndrom

     
Vážení rodiče a přátelé Rett Community,
dovoluji si Vám zaslat několik listopadových aktualit z dění v Rett Community. 
V návaznosti na putovní výstavu se nám více otevřely možnosti zmínit problematiku Rettova syndromu v různých médiích. Věříme, že to přispěje k osvětě a lepší péči o dívky s Rettovým syndromem. Příspěvky naleznete níže. 
Také bychom Vám rádi připomněli adventní jarmark v Toulcově dvoře, kde budeme mít svůj stánek. Pokud budete mít čas a chuť, přijďte se na nás podívat! 
Čerstvou novinkou je, že již zítra, tj. 14.11.2017 ve 21:15 hod., bude Český rozhlas (Rádio junior, pořad Atrium) vysílat rozhovor s jednou z našich pečujících maminek, Růženou Kováčovou. Tak určitě poslouchejte! 

 

Putovní výstava fotografií dívek s Rettovým syndromem se přesunula do Mostu, kde ji v místním centru Sanaplasma můžete navštívit v následujících dvou týdnech, tj. od 13. - 27. 11.  2017. Pokud budete poblíž, nenechte si ji ujít! 
A protože se blíží Vánoce a nákup dárků, připomínám možnost podpořit nás nákupem přes portál GIVT.CZ. Pomůžete a přitom nezaplatíte nic navíc. Jak na to? Podrobnější informace naleznete zde: Jak nás podpořit nákupem přes GIVT nebo zde:  Nákup přes GIVT
Také připomínám, že již tuto sobotu bude mít v Polsku workshop Suzan Norwell z Rett University. Bližší info zde: Suzan Norwell Krakow
Je za námi i poslední předvánoční setkání členů spolku v Zahrádce, o tom ale až příště...

 

Mějte se moc hezky a neváhejte se na mne obracet s případnými dotazy nebo připomínkami  na lenka@rett-cz.com, nebo na tel: 724 675 428.
 
S pozdravem
Lenka Kohoutková za Rett Community, z.s.

Vyhledávání

Podporují nás

test Stránky se zdravotnickou tématikou jsou podporovány Ministerstvem zdravotnictví v rámci Programu vyrovnávání příležitostí pro občany se zdravotním postižením


hartmann
 

kopriva

 

Florence

 

ZDN

 

Foto dne

CESTOVÁNÍ

 

Nenechte si ujít povídání o cestách po místech více či méně známých..