Svátky

Dobré odpoledne,
dnes je neděle 18.8.2019
svátek má Helena
zítra Ludvík

Krátce

TOP 10 druhů potravin,
které jsou zdrojem vápníku.

Citáty

MARCUS TULLIUS CICERO
Neznalost příštích běd je zajisté užitečnější než jejich znalosti.

Rett community a Rettův syndrom

     
Vážení rodiče a přátelé Rett Community,
dovoluji si Vám zaslat několik listopadových aktualit z dění v Rett Community. 
V návaznosti na putovní výstavu se nám více otevřely možnosti zmínit problematiku Rettova syndromu v různých médiích. Věříme, že to přispěje k osvětě a lepší péči o dívky s Rettovým syndromem. Příspěvky naleznete níže. 
Také bychom Vám rádi připomněli adventní jarmark v Toulcově dvoře, kde budeme mít svůj stánek. Pokud budete mít čas a chuť, přijďte se na nás podívat! 
Čerstvou novinkou je, že již zítra, tj. 14.11.2017 ve 21:15 hod., bude Český rozhlas (Rádio junior, pořad Atrium) vysílat rozhovor s jednou z našich pečujících maminek, Růženou Kováčovou. Tak určitě poslouchejte! 

 

Putovní výstava fotografií dívek s Rettovým syndromem se přesunula do Mostu, kde ji v místním centru Sanaplasma můžete navštívit v následujících dvou týdnech, tj. od 13. - 27. 11.  2017. Pokud budete poblíž, nenechte si ji ujít! 
A protože se blíží Vánoce a nákup dárků, připomínám možnost podpořit nás nákupem přes portál GIVT.CZ. Pomůžete a přitom nezaplatíte nic navíc. Jak na to? Podrobnější informace naleznete zde: Jak nás podpořit nákupem přes GIVT nebo zde:  Nákup přes GIVT
Také připomínám, že již tuto sobotu bude mít v Polsku workshop Suzan Norwell z Rett University. Bližší info zde: Suzan Norwell Krakow
Je za námi i poslední předvánoční setkání členů spolku v Zahrádce, o tom ale až příště...

 

Mějte se moc hezky a neváhejte se na mne obracet s případnými dotazy nebo připomínkami  na lenka@rett-cz.com, nebo na tel: 724 675 428.
 
S pozdravem
Lenka Kohoutková za Rett Community, z.s.

Vyhledávání

Podporují nás

test Stránky se zdravotnickou tématikou jsou podporovány Ministerstvem zdravotnictví v rámci Programu vyrovnávání příležitostí pro občany se zdravotním postižením


hartmann
 

kopriva

 

Florence

 

ZDN

 

Foto dne

CESTOVÁNÍ

 

Nenechte si ujít povídání o cestách po místech více či méně známých..