Svátky

Dobrý večer,
dnes je čtvrtek 21.2.2019
svátek má Lenka
zítra Petr

Krátce

Somatoformní poruchy

 

Somatoformní poruchy jsou potíže charakteristické přítomností nejrůznějších tělesných příznaků bez prokázaných organických a patologických změn.

Celý článek.

Citáty

PAUL CLAUDEL
V lásce je třeba vše krásné ne chvíli oddálit, aby to bylo ještě krásnější.

Víra jako lék

"

Více než 1200 nezávislých výzkumů z minulých let jasně potvrdily skutečnost, že víra pomáhá jako lék na nemocnou duši a ovlivňuje i zdraví našeho těla, jak uveřejnil německý časopis Psychologie heute.Prokázalo se, že věrící lidé trpí méně často chorobami srdce a krevního tlaku, bývají méně často v nemocnicích a rychleji se uzdravují. Tito lidé mívají odolnější imunitní systém, který je dokáže uchránit od různých onemocnění.""Zdraví a uvolnění tu vystupují pouze jako individuální vedlejší efekty,"" tvrdí psycholog Michael Urech z evangelického výzkumného střediska v Berlíně.Zdá se, že u nábožensky založených lidí a také u optimistů hrají zásadní roli jejich osobní pohledy na svět a jejich základní postoje k životu. Pro obě kategorie lidí jsou charakteristické klid a důvěra v chod věcí.

"

Vyhledávání

Podporují nás

test Stránky se zdravotnickou tématikou jsou podporovány Ministerstvem zdravotnictví v rámci Programu vyrovnávání příležitostí pro občany se zdravotním postižením


hartmann
 

kopriva

 

Florence

 

ZDN

 

Foto dne

CESTOVÁNÍ

 

Nenechte si ujít povídání o cestách po místech více či méně známých..