Svátky

Dobrý podvečer,
dnes je sobota 1.10.2022
svátek má Igor
zítra Olívie a Oliver

Krátce

TOP 10 druhů potravin,
které jsou zdrojem vápníku.

Citáty

OTTO FRANTIŠEK BABLER
Nerozhlížej se stále! Mnohem důležitější než to, co vidíš kolem sebe, je to, co máš v sobě.

Otázka č.147


Vaše rozpoložení je skutečně poněkud výjimečné, nikde ale není psáno, že vydrží věčně.
Osamělí muži to mají v životě mnohem složitější. Dnes už je vědecky dokázáno, že bývají mnohem méně spokojení a že obvykle mají poněkud větší sklony k nemocem, než jejich zadaní kolegové, proto se dožívají nižšího věku.
Některým z nich jejich stávající stav skutečně i vyhovuje, protože nemusí za nikoho zodpovídat a spoléhají se pouze sami na sebe. Také si nemusejí příliš lámat hlavu s věrností a většinou volí krátkodobé známosti, které nejsou založené na pevných hodnotách.
Osamění a život bez stálé partnerky jim však není příjemný dlouhodobě, zvláště pokud jsou ještě relativně mladí. Časem zatouží po spřízněné duši a pohodlí domácího servisu.
Jiná situace bývá u vdovců – to jsou většinou už starší muži. Ale svou samotu snášejí mnohem hůře, než muži mladšího věku. Většinou bývají už nějak nemocní, proto hledají někoho, kdo by se o ně staral. Často i tito pánové své štěstí nacházejí, protože podle celosvětového trendu je i u nás méně mužů, než žen ( a což teprve starších mužů ), takže i pro tyto jedince se časem nějaká partnerka najde.
Takže pokud to shrneme, tak muži nevydrží žít bez partnerky příliš dlouho. Je dost pravděpodobné,že i ve Vašem případě se časem najde žena, se kterou budete chtít sdílet svůj život.

Vyhledávání

Foto dne

CESTOVÁNÍ

 

Nenechte si ujít povídání o cestách po místech více či méně známých..