Svátky

Dobré odpoledne,
dnes je sobota 1.10.2022
svátek má Igor
zítra Olívie a Oliver

Krátce

TOP 10 druhů potravin,
které jsou zdrojem vápníku.

Citáty

MARCUS TULLIUS CICERO
Největší údiv vzbuzuje ten, na něhož nedělají peníze žádný dojem. O člověku, na němž je tato ctnost zřejmá, soudíme, že obstál ve zkoušce ohněm.

Otázka č.179

Vše nasvědčuje tomu, že Váš partner je velice lehkomyslný a nezodpovědný.
Život s takovým člověkem rozhodně není procházka růžovým sadem a měla byste pečlivě uvážit, zda v soužití setrváte i nadále. Dá se bohužel předpokládat, že stávající stav se bude stále zhoršovat, až bude (zejména pro Vás) neúnosný.
Bylo by zajímavé zjistit, z jakých poměrů Váš přítel pochází – zda v jeho případě „jablko nepadlo daleko od stromu“. V takovém případě je šance na jakoukoli změnu velmi malá.
Nepíšete, jak jste spolu dlouho. Jestliže se jedná o relativně krátký vztah, pak je možné, že Váš protějšek o společné budoucnosti dosud neuvažoval, nebo si jí s Vámi prostě neumí představit. Ale vzhledem k jeho založení se lze spíše domnívat, že chce životem jen tak proplouvat bez vážných závazků a odpovědnosti.
Obecně platí, že muži nemají úvahy o budoucnosti se svými partnerkami příliš rádi a pokud k nim nejsou vysloveně nuceni, raději se jim vyhýbají.
A navíc : když nemá Váš partner vztah k práci, těžko od něho můžete očekávat, že jednou zajistí prostředky na to, aby se o Vás (eventuelně o budoucí rodinu) mohl postarat.
Rozhodně spolu zatím nic velkého neplánujte. Nechte mu ještě trošku času a snažte se ho víc poznat. Pokud uvidíte, že to nikam nevede a přítel se tváří stále stejně (a o budoucnost nejeví zájem), raději vztah ukončete dřív, než bude pozdě. Jednou byste totiž mohla trpce litovat, že jste to neudělala.

Vyhledávání

Foto dne

CESTOVÁNÍ

 

Nenechte si ujít povídání o cestách po místech více či méně známých..