Svátky

Dobré odpoledne,
dnes je sobota 1.10.2022
svátek má Igor
zítra Olívie a Oliver

Krátce

TOP 10 druhů potravin,
které jsou zdrojem vápníku.

Citáty

MARLENE DIETRICHOVÁ
Láska je zdlouhavý proces jeho ukončování.

Otázka č.201

Bylo by velkým omylem myslet si, že narození dítěte je událost, která vaše soužití automaticky změní k lepšímu. Ba právě naopak : jestliže je vztah rozhádaný, pak s největší pravděpodobností konflikty mezi vámi ještě prohloubí. Měla byste proto pečlivě zvážit, zda s partnerem zůstanete. Při troše oboustranné dobré vůle ale lze nynější krizi překonat, hlavně velkou trpělivostí a nalézáním kompromisů v soužití. Dítě si totiž opravdu nezaslouží příchod do konfliktního a napjatého prostředí.
Co nejdříve partnera s Vaším těhotenstvím seznamte, jeho (nikoli první ukvapená) reakce by měla mít také vliv na Vaše rozhodování. Chcete s ním vůbec být ? Můžete se na něho ve všem spolehnout ? Je schopný se o Vás a o dítě postarat ? – To jsou (samozřejmě mimo jiných) otázky, na které hledejte odpověď především.
Pět let společného života zase není tak krátká doba, abyste svůj protějšek dost dobře nepoznala a neměla alespoň nějakou představu o tom, co od něho můžete čekat. Těžko ho změníte, ale můžete se třeba změnit sama – na to není nikdy pozdě.
Však nejdůležitější pro Vás bude být dobrou a spokojenou matkou, protože jen spokojená maminka má i spokojené dítě.
Jestli budete sama, nebo zůstanete s přítelem, si ale musíte rozhodnout sama. Je to jen Váš život – a brzy už i život Vašeho miminka. Myslete na to.
Držím Vám palce a věřím, že Vaše volba bude správná.

Vyhledávání

Foto dne

CESTOVÁNÍ

 

Nenechte si ujít povídání o cestách po místech více či méně známých..