Svátky

Dobrý podvečer,
dnes je sobota 1.10.2022
svátek má Igor
zítra Olívie a Oliver

Krátce

TOP 10 druhů potravin,
které jsou zdrojem vápníku.

Citáty

SERGEJ DAVYDOV
K tomu, aby se lidé sešli, je třeba hloubky jejich duší

Otázka č.207

Příčina může být různá : od špatné kvality spánku Vašeho manžela až po to, že si našel milenku a Vy už ho nepřitahujete.
V každém případě byste na něj (už po několikáté) neměla naléhat, aby Vám řekl, co se děje. Dopřejte mu čas, třeba se Vám později sám svěří. Nebo na důvod jeho chování přijdete sama.
Například může být způsobeno jenom tím, že Váš drahý protějšek chrápe a prostě Vás nechce rušit. Nebo špatně spí, často se budí, převaluje se a je mu hloupé tím komplikovat i Váš spánek (je totiž vědecky dokázáno, že noční neustálé převracení ze strany na stranu ovlivňuje hloubku spaní také u druhého partnera). Nebo má nějaké sexuální potíže a nerad by, abyste na něm „manželské povinnosti“ vymáhala (tyto problémy mohou být často způsobeny prostě jen velkou únavou a přepracovaností, stresem, nebo i počínající nemocí)
Nejhorší případ by byl ten, že navázal mimomanželský vztah a s Vámi už jednoduše spát nehodlá. Po potvrzení této skutečnosti byste raději neměla pátrat (kupříkladu prohledávat mu mobil, nebo kapsy), ale jestliže o sebe v poslední době zvýšeně dbá a pečuje, pak je to téměř jasné.
Jakmile vám ve společném vztahu vázne vzájemná komunikace, už to samo o sobě je znamení, že je něco špatně. Na takovém problému ale není nic mimořádného – v dlouholetém soužití je poměrně častý.
Zkuste se třeba o svého partnera intenzívněji zajímat, víc si s ním povídat o jeho starostech a nesnázích. Pakliže o to nejeví zájem, tak váš vztah nejspíš stagnuje, nebo bohužel spěje k pomalému konci.
Je ale možné, že manželovy potíže jsou jenom přechodné a časem se sám do společné ložnice vrátí.
Zatím se snažte pečovat také sama o sebe a být hlavně psychicky v pohodě (tomu pomůže vhodná relaxace). Pokud Váš muž uvidí, že jste O. K., šance na jeho návrat na manželské lože se zvýší.
Kdyby se Vám (dříve či později) se svou přítěží sám svěřil, tak ať je to, co je to, rozhodně jí nebagatelizujte a nevysmívejte se mu – tím byste si jen ublížila.
Uvidíte, že postupem doby všechno zvládnete a vaše strasti zdárně vyřešíte. Buď s partnerem, nebo sama. Chce to jen trpělivost.
Držím Vám palce.

Vyhledávání

Foto dne

CESTOVÁNÍ

 

Nenechte si ujít povídání o cestách po místech více či méně známých..