Svátky

Dobré odpoledne,
dnes je sobota 1.10.2022
svátek má Igor
zítra Olívie a Oliver

Krátce

TOP 10 druhů potravin,
které jsou zdrojem vápníku.

Citáty

FJODOR MICHAJLOVIČ DOSTOJEVSKIJ
Že ti nezávidím a mám k tobě úctu, právě tím projevuji svou lidskou důstojnost.

Otázka č.213

Váš věk není ani zdaleka tak vysoký, aby Vás panictví muselo trápit.
Daleko důležitější je, jestli žijete plnohodnotný život: zda máte práci či dobré studium, které Vás baví, své zájmy a záliby, chápající rodiče a spolehlivé přátele.
První sexuální kontakt je obvykle zážitkem na celý život a tak bychom se za něj neměli nikdy stydět. Proto nesmí být záležitostí povrchního, krátkodobého a nekvalitního vztahu.
Patrně jste dosud nenašel tu správnou dívku, nebo jste příliš nesmělý. Nechtějte své panictví odstranit za každou cenu – hledejte partnerku, kterou budete mít opravdu rád. Jen v takovém případě se totiž budete chovat přirozeně, ne křečovitě a nebudete stále na svůj stav myslet. Přítelkyně by měla mít dostatek pochopení, rozhodně by se Vám neměla vysmívat.
Ideální protějšek nejspíš najdete při společných zájmových aktivitách, například při kolektivních sportech či jiných činnostech.
Počkejte si trpělivě na svoji chvíli, nechtějte vše uspěchat jenom proto, že dosud nemáte zkušenosti. To by se Vám totiž mohlo velice krutě vymstít a dříve či později byste toho jistě litoval.
A na závěr malé připomenutí, které by mělo být samozřejmostí: rozhodně při intimních hrátkách nezapomeňte na ochranu, před možnými nežádoucími následky a hlavně před zdravotními riziky. Vyvarujte se také přílišné konzumace alkoholu.
Držím Vám palce.

Vyhledávání

Foto dne

CESTOVÁNÍ

 

Nenechte si ujít povídání o cestách po místech více či méně známých..