Svátky

Dobrý podvečer,
dnes je sobota 1.10.2022
svátek má Igor
zítra Olívie a Oliver

Krátce

TOP 10 druhů potravin,
které jsou zdrojem vápníku.

Citáty

AVICENNA
Zlo není opakem dobra, je jen nedokonalostí, překážkou.

Otázka č.216


Jediným rozumným řešením je právě odchod od manžela.
Nevím, z jakého důvodu pramení jeho agresivita, ale je bohužel velice pravděpodobné, že se bude stále více stupňovat a fyzické útoky se stanou čím dál častějšími.
Píšete, že máte malé dítě. Už kvůli němu byste měla odejít, protože dosavadní prostředí pro něj vůbec není vhodné. I velice malé miminko nevlídnou atmosféru doma vnímá a to působí moc špatně na jeho psychiku (což se projevuje například nezvladatelným pláčem, nebo později častým pomočováním). Jistě chcete, aby Vaše dítě vyrůstalo v harmonickém prostředí a dospělo v bezkonfliktního jedince. To se mu ale v agresivních domácích podmínkách podaří jen velmi těžko.
Děti z rozhádaných manželství bývají v dospělosti problémové, nezřídka berou drogy či holdují alkoholu, případně jsou samy agresivní (protože to viděly doma). Navíc později mají problémy s nalezením vhodného partnera a jejich soužití často končí rozchodem.
Zabraňte tomuto vývoji, pokud je ještě čas. Námitka, že Váš potomek bude vyrůstat bez táty, je velice slabým argumentem. Pamatujte, že otec často bývá pro dítě vzorem, jehož chování většinou napodobuje. O takový vzor, jaký máte v současnosti doma, jistě nestojíte. Ani Vy, ani Vaše děťátko.
Vždyť si časem můžete najít jiného, kvalitnějšího partnera, který Vás bude mít rád i s děckem.
A i v případě, že byste náhodou zůstala sama, tak je to pořád lepší, než takovýto zlý člověk. To jistě časem uznáte i sama.

Vyhledávání

Foto dne

CESTOVÁNÍ

 

Nenechte si ujít povídání o cestách po místech více či méně známých..