Svátky

Dobré odpoledne,
dnes je sobota 1.10.2022
svátek má Igor
zítra Olívie a Oliver

Krátce

TOP 10 druhů potravin,
které jsou zdrojem vápníku.

Citáty

CHARLES DICKENS
Láska a nenávist jako noha nohu doplňuje, aby byl možný pohyb, jsouce obě poslušny jedné vůle. 

Otázka č.223


Vztahy na dálku sice mohou mít své kouzlo, spočívající hlavně v tom, že partneři si skoro nikdy nezevšední (protože se vidí málo), dlouhodobě doporučit je však nelze.
Je také pravda, že málokomu takové podmínky vyhovují právě na delší dobu. Dříve či později jeden z partnerů (nebo oba dva) obvykle zatouží být tomu druhému nablízku, sdílet s ním společný život – tedy pokud se jedná o kvalitní, opravdovou lásku. Když tomu tak není, patrně je cosi v nepořádku. Je zajisté také něco na tom, že „láska hory přenáší“, neplatí to však věčně.
Jestliže žijete ve svazku s cílem, že jednou stejně budete spolu žít, pak je vše na dobré cestě. Otázkou zůstává, zda se pak v tom společném životě rychle neokoukáte a nebo nezjistíte, že se pro každodenní soužití k sobě prostě nehodíte. Takové případy se bohužel stávají zcela běžně.
Nikdy také nemůžete vědět, co Váš přítel bez Vás právě dělá, zda je Vám věrný atd. V tom se na nikoho nelze spolehnout a proto za svůj protějšek raději nedávejte „ruku do ohně“, mohla byste se ošklivě spálit.
A zamyslete se také nad sebou: Vám samotné by tento vztah – nevztah vyhovoval dlouhodobě? Asi ne, viďte.
Praxe ukazuje, že podobné známosti, jsou – li bez perspektivy společného soužití, příliš dlouho nevydrží.Leckdy si jeden z partnerů časem najde někoho, s kým se vídá daleko více a kdo je případně ochotný s ním sdílet každodenní realitu všedního dne. Někdy to bývá i z důvodu, že třeba už svůj původní protějšek (v porovnání s „novým objevem“) nevidí takovými růžovými brýlemi, jak se na počátku zdálo, ale i s jeho nedostatky a „vadami na kráse“, které má bohužel každý. Nikdo totiž není dokonalý.
Prožívejte svůj současný stav naplno, ale raději si do budoucna nedělejte velké iluze o jeho trvání. Nikdy totiž nemůžete vědět dopředu, co Vás čeká.
Přeji Vám, aby Vás nynější situace jen posilovala.

Vyhledávání

Foto dne

CESTOVÁNÍ

 

Nenechte si ujít povídání o cestách po místech více či méně známých..