Svátky

Dobré odpoledne,
dnes je sobota 1.10.2022
svátek má Igor
zítra Olívie a Oliver

Krátce

TOP 10 druhů potravin,
které jsou zdrojem vápníku.

Citáty

HELEN ROWLANDOVÁ
Muži se žení, aby unikli samotě, a vstupují do klubu, aby unikli manželce.

Otázka č.228

Odborníci většinou tvrdí, že je zcela běžné, když se mladým mužům (přibližně do 20 let) líbí starší, vyspělejší dámy.
Takové ženy jsou už zkušené, znají, co život obnáší a samozřejmě leccos umějí (třeba dobře vařit). Také jsou zodpovědné a když se vyskytne nějaký problém, většinou si vědí rady. A v neposlední řadě rovněž ví, jak o sebe dbát a pečovat, aby vypadaly co nejlépe. Zkrátka znají svoji cenu.
To všechno jsou výhody starších žen, které mladé (a většinou nezkušené) dívky postrádají. Není proto divu, že se Vám líbí právě tyto osobnosti.
Ale faktem zůstává i to, že asi tak do pěti let byste měl najít větší zalíbení v děvčatech mladších, než jste sám. S přibývajícím věkem se totiž budete stávat zodpovědnějším a měl byste v sobě objevit přirozenou ochranitelskou touhu vůči ženskému pohlaví (zatím jste byl patrně spíše zvyklý, že někdo ochraňoval Vás).
Avšak ani v případě, že s rostoucím stářím by se Vám zralejší ženy líbit nepřestaly, nemějte důvod k obavám. Každý z nás je totiž jiný a stejně tak individuální jsou naše sny, zájmy a potřeby. A dnes se na to, co je „normální“ a co ne, už tolik nekouká, neboť žijeme ve svobodné zemi, která není tolik svázaná společenskými normami a konvencemi, jako tomu bylo v dobách minulých.
Přeji Vám, abyste prožil svůj život bez zbytečných obav o normálnost svého stavu.

Vyhledávání

Foto dne

CESTOVÁNÍ

 

Nenechte si ujít povídání o cestách po místech více či méně známých..