Svátky

Dobré odpoledne,
dnes je středa 27.9.2023
svátek má Jonáš
zítra Václav

Krátce

TOP 10 druhů potravin,
které jsou zdrojem vápníku.

Citáty

MARCUS TULLIUS CICERO
Ctnost nemůže být ani násilím odejmuta, ani tajně odcizena.

Otázka č.230

Nejprve se podívejme na problematiku očima Vašeho přítele: není výjimkou, že mladíčci jeho věku touží po o pár let zralejších protějšcích, většinou proto, že tyto ženy mají o něco víc zkušeností (nejen sexuálních) než oni sami a také alespoň přibližnou představu o tom, co od života chtějí (na rozdíl od velmi mladých slečen).
Zkrátka starší partnerka jim dost imponuje – zejména zpočátku.
Ženy zase na zajíčcích oceňují především jejich vyšší výkonnost a energii. Na druhou stranu jim může vadit, že jsou poněkud nezodpovědní, chtějí si především užívat a bavit se (přestože třeba někteří tvrdí něco jiného).
Na počátku může být takovýto vztah docela příjemný, ale ženu či dívku dříve nebo později unaví dělat svému mladému milenci sponzorku a do jisté míry také učitelku a pečovatelku. Není ani nic zvláštního na tom, že tito mladší muži často také čelí posměškům okolí (většinou svých vrstevníků), kteří se do věku jejich partnerek nevybíravě strefují. To mladí pánové obvykle dlouho nevydrží a časem začnou uvažovat o dívce, která by se k nim přece jen hodila lépe věkově. A problém je na světě.
Podobné svazky tedy delší dobu nepřežijí. Jistě i Vy, byť jen někdy, uvažujete o muži, který by Vám poskytl zázemí, byl ve všem oporou a eventuálně by se o Vás i postaral, až Vám bude těžko. Ale ani jedné z těchto věcí se od svého současného milého asi nedočkáte.
Pokud Vám nynější situace zatím vyhovuje, užijte si jí co nejlépe a naplno. Nemůžete totiž nikdy vědět, jak dlouho bude ještě trvat (než pochopíte, že váš vztah opravdu moc cenný není).
Přeji Vám hodně štěstí.

Vyhledávání

Foto dne

CESTOVÁNÍ

 

Nenechte si ujít povídání o cestách po místech více či méně známých..