Svátky

Dobrý podvečer,
dnes je sobota 1.10.2022
svátek má Igor
zítra Olívie a Oliver

Krátce

TOP 10 druhů potravin,
které jsou zdrojem vápníku.

Citáty

MARCUS AURELIUS
Štěstí tvého života závisí na druhu tvých milenek.

Otázka č.231

Nejprve si ujasněme, kdo je „hodná holka“ a kdo „potvora“:
„Hodné holky“ jsou z velké většiny dobré hospodyňky, jejichž hlavním posláním je starat se o manželovo (a rodinné) blaho a spokojenost. Umějí obvykle dobře vycházet s penězi a na sebe zase až tak moc nemyslí. Nemají příliš velké sebevědomí a na svých partnerech jsou často (ač si to moc neuvědomují) závislé citově i finančně.
„Potvory“ pečují především samy o sebe (což umí velice dobře). Vědí, že muži mají rádi hlavně dobré milenky a podle toho se chovají – jsou přítulné, ale nezávislé. Nevnucují se, poskytují protějškům dostatek volnosti. Nedělají, co samy nechtějí (a zhusta mají také dostatek prostředků – nebo někoho – na to, aby si to, co nechtějí samy dělat, mohly zajistit jinak).
Pravdou je, že závislost „hodných holek“ mnohé mladší muže poněkud unavuje a odrazuje, takže se jich dříve či později chtějí zbavit (a zvlášť, když mají paralelní vztah s jinou). Pánové totiž nemají v oblibě, když se jim ženy příliš věší na krk, jsou stále po ruce a ve všem se jim přizpůsobují (často na úkor sebe sama). Muži jsou hlavně lovci a proto se jim líbí ženy, které mají (alespoň občas) tendence jim unikat, aby je mohli uhánět. A chtějí mít partnerky co nejkrásnější a nejlepší, které nikdo jiný nemá.
Některé ženy to ví a podle toho se zařizují. Zejména „potvory“ jsou velice sebejisté a oproti „hodným holkám“ nemají ani trochu výčitky svědomí, proto jim také často přebírají jejich manžely.
Přesto nezoufejte. Faktem je totiž také to, že i „potvory“ se jednou znelíbí, protože tato stvoření vyhovují hlavně mužům mladším nebo maximálně v období „druhé mízy“. Pánové starší a staří umějí ocenit spíše ty „hodné holky“, byť to na první pohled tak nevypadá. Většinou tito muži (důchodového věku) mají jednu takovou doma a obvykle by jí nevyměnili za nic na světě. Chtějí totiž mít svůj klid a také zdraví už jim neslouží tolik, jako zamlada, takže uznávají, jestliže se o ně partnerka umí postarat.
Shrnuto a podtrženo: „potvory“ se uplatní spíš v mladším věku, kdežto později dojde na „hodné holky“.
Můžete si tedy sama zvolit (nepíšete, kolik Vám je let), kterou z nich chcete být. Asi nejlepší by však bylo mít v sobě něco z obou dvou a přizpůsobit se konkrétní dané skutečnosti.
Přeji Vám hodně zdaru.

Vyhledávání

Foto dne

CESTOVÁNÍ

 

Nenechte si ujít povídání o cestách po místech více či méně známých..