Svátky

Dobrý podvečer,
dnes je sobota 1.10.2022
svátek má Igor
zítra Olívie a Oliver

Krátce

TOP 10 druhů potravin,
které jsou zdrojem vápníku.

Citáty

FRANCOIS DE LA ROCHEFOUCAULD
Ten, kdo opravdově miluje, skoro nikdy nepozná, kdy ho ten druhý milovat přestal.

Otázka č.234

Variant řešení je několik.
Zkuste si s partnerem více povídat, třeba je chyba i v nedostatečné komunikaci. Možná budete mít štěstí a podaří se Vám z něho „vytáhnout“ pravou příčinu jeho smutku. Bohužel je to ale dost málo pravděpodobné, neboť pánové se obecně velice neradi svěřují a raději v sobě své problémy dusí (což jim ale jenom škodí), s tím, že si je vyřeší sami.
Váš muž má jistě nějaké kamarády, se kterými se setkává (alespoň občas). Každý manžel si někdy potřebuje „pokecat“ v chlapské společnosti, například u piva. Dbejte na to, ať chodí mezi lidi a nezůstává se svými starostmi doma. Dobří přátelé často umí člověka přivést na jiné myšlenky.
Partner by měl mít také své koníčky a záliby, kterými se zabývá ve chvílích volna. Nejde jen tak sedět a zírat do prázdna – to celkovou situaci jen zhoršuje. Pokud žádné zájmy nemá (a to je špatně), ať se věnuje dětem nebo vnoučatům. Zkuste ho prostě nějak zabavit nebo zaměstnat, třeba ho požádejte o pomoc v domácnosti (nebo pokud případně máte zahrádku, tak je vyhráno).
Nechci se Vás dotknout, ale lze se také zamyslet nad tím, zda potíž není i někde na Vaší straně. Jste pro svůj protějšek pořád žádoucí? Staráte se o to, abyste se mu stále líbila? Někteří profesionálové (hlavně zahraniční) totiž uvádějí jako jednu z variant řešení i kvalitní intimní život (samozřejmě hlavně v případech, kdy je vztah v pořádku sám o sobě). Můžete to vyzkoušet – za pokus nic nedáte.
Jistě umíte také dobře vařit – zkuste mu připravovat jeho oblíbená jídla. To by mělo mít také úspěch, protože každý muž se rád kvalitně nají.
Další možnost je společně podnikat různé výlety, navštěvovat všelijaké kulturní akce či památky, prostě využívat pěkného počasí. Hlavně nesedět doma jako hromádka neštěstí.
Pokud ale Vašeho pána nic nebaví, jeho smutek již trvá hodně dlouho a je hluboký, pak je to na pováženou. V takovém případě byste neměla problematiku podceňovat, ale poradit se s odborníkem. Můžete ho navštívit buďto oba dva (což je mnohem lepší) nebo jenom Vy sama. Dobrý psychoterapeut (eventuálně psychiatr) dokáže udělat divy.
Přeji Vám, aby se stav Vašeho manžela brzy zlepšil, ať už s pomocí Vaší, potomků, kamarádů či odbornou.

Vyhledávání

Foto dne

CESTOVÁNÍ

 

Nenechte si ujít povídání o cestách po místech více či méně známých..