Svátky

Dobré odpoledne,
dnes je sobota 1.10.2022
svátek má Igor
zítra Olívie a Oliver

Krátce

TOP 10 druhů potravin,
které jsou zdrojem vápníku.

Citáty

PYTHAGORAS ZE SÁMU
Snažte se ovládat čtyři věci: žaludek, spánek, sex a prchlivost.

Otázka č.246

Bohužel jen velmi malou.
Dosavadní zkušenosti totiž ukazují, že podobné páry sice mohou spolu žít několik let, rozhodně ale ne příliš dlouho. Věkový rozdíl je prostě moc veliký a po nějaké době partnerka přestává mladšímu muži vyhovovat. Soužití se tak stává nefunkční a většinou končí rozchodem.
Je pravda, že starší žena zpočátku mladíčkovi imponuje, neboť má mnohem více zkušeností v životě (i v sexuální oblasti) a také toho víc umí, je trpělivá a nikam nespěchá. I pro ni samotnou však po čase začíná být velice stresující udržet s mladým partnerem krok, stále se mu líbit, a rovněž se jí pomalu zajídá dělat mu věčnou sponzorku (protože zhusta má taková žena k dispozici více finančních prostředků, než on).
Mladý muž logicky také časem zatouží po vlastních dětech, což je pro jeho polovičku již nepřijatelné, jelikož ona tou dobou prochází obdobím přechodu (nebo je dokonce dávno po něm). Navíc obvykle už děti má z předchozích vztahů – je jen otázka, jak se tito potomci s mladým pánem snášejí.
Všichni sice známe případy podobných nerovných soužití ze světa zpěváků či herců, pravdou je ale jistě i to, že tyto osobnosti žijí poněkud odlišný život od obyčejných lidí. A nakonec – ani tam podobně hodně věkově rozdílné svazky příliš dlouho spokojené být nevydržely.
U nás se ponejvíce setkáváme s tím, že ženy, které mají mladší muže, nějakým způsobem přišly v minulosti o svého manžela nebo vztah s ním nefunguje tak, jak by měl, proto si hledají zábavu jinde. Často na takové tendence ale potom samy doplácejí, když je mladí milenci opouštějí a ony se cítí být osamocené, zbytečné a staré.
Proto si svůj nynější svazek užijte co nejlépe, dokud to jde. Avšak s tím, že bude dlouhodobý, raději nepočítejte. Zbytečně byste byla později ošklivě zklamaná.

Vyhledávání

Foto dne

CESTOVÁNÍ

 

Nenechte si ujít povídání o cestách po místech více či méně známých..