Svátky

Dobrý podvečer,
dnes je sobota 1.10.2022
svátek má Igor
zítra Olívie a Oliver

Krátce

TOP 10 druhů potravin,
které jsou zdrojem vápníku.

Citáty

LUCAS DURTAIN
Láska by měla být něžnou hrou citů, nikoliv násilným používáním těl.  

Otázka č.251

Nejlepší by asi bylo od myšlenek na vzájemné soužití prozatím upustit.
Pokud případně jeden či druhý náhodou uvažujete o tom, že vašeho mazlíčka dáte kvůli bydlení se svým protějškem pryč, mohlo by se vám to v budoucnosti ošklivě vymstít – není výjimkou, že takoví lidé svého činu později trpce litují.
Společný život dospělého psa s kočkou, kteří nevyrůstali spolu, opravdu není možný a kdybyste to násilím zkoušela „lámat přes koleno“, připravila byste oběma mazlíkům (i sobě) v nejlepším případě dost nehezké trauma.
Vždyť i oddělené bydlení má své klady: můžete se na přítele stále těšit, hned tak si nezevšedníte, nemusíte po nikom uklízet, vařit lze jen tehdy, když chcete… a tak dále. Mějte prostě na paměti , že nyní máte zodpovědnost nejen sama za sebe, ale i za své zvířátko. A dokud bude zvířecí miláček žít, je Vaší povinností zajistit mu klidný a důstojný život. Váš partner to jistě pochopí (a stejně tak se snažte chápat Vy jeho a jeho psa).
Přece určitě nejste ještě tak staří, abyste o možném spolužití nemohli uvažovat někdy později – pokud samozřejmě váš vztah vydrží. Berte stávající situaci jako zkoušku jeho pevnosti.
Držím vám oběma palce.

Vyhledávání

Foto dne

CESTOVÁNÍ

 

Nenechte si ujít povídání o cestách po místech více či méně známých..