Svátky

Příjemnou noc,
dnes je sobota 13.8.2022
svátek má Alena
zítra Alan

Krátce

TOP 10 druhů potravin,
které jsou zdrojem vápníku.

Citáty

PAUL CLAUDEL
Stárnutím ztrácíme nejednu neřest, z níž už stejně nic nemáme. 

Otázka č.262

Na dálku je velice těžké radit, protože pouze Vy sama znáte svou kamarádku tak dobře, abyste mohla dopředu odhadnout její reakce na možné sdělení manželovy nevěry. Patrně také dobře víte, zda má ráda ve věcech jasno, nebo jestli se raději řídí heslem „co oči nevidí, to srdce nebolí“.
Důkladně si ale rozmyslete, jestli jí vše řeknete. Nemusí Vám totiž také vůbec věřit, takže pokud nemáte skutečně nezvratné důkazy o chování jejího partnera (například fotky), je asi lepší být zticha.
Není ani vyloučeno, že po případném vyslovení „zaručené“ informace by kamarádčin manžel reagoval svojí verzí (která by byla zajisté odlišná od té Vaší), takže by přítelkyně možná uvěřila raději jeho variantě a vše by se tak obrátilo proti Vám. Výsledkem by mohla být i ztráta kamarádčina přátelství.
Pokud se s jejím mužem dobře znáte, můžete o všem eventuálně říci pouze jemu. Uvidíte, co udělá.
Mohla byste si také ujasnit, jak byste se zachovala, kdyby někdo podobnou skutečnost oznámil Vám. Chtěla byste o tom slyšet? Podle své odpovědi můžete zvážit: chtěla by takovou věc vyslechnout Vaše kamarádka? (Zde se uplatňuje pravidlo „nečiň druhým, co sám nemáš rád“.)
V případě zamlčení zase hrozí riziko, že se nevěra doma provalí a část viny dopadne i na Vás (když přiznáte, že jste o všem věděla).
Nezbývá tedy, než že se musíte sama rozhodnout, jak se zachovat. A také sama nést následky svého jednání.
Přeji šťastnou volbu a hodně zdaru.

Vyhledávání

Foto dne

CESTOVÁNÍ

 

Nenechte si ujít povídání o cestách po místech více či méně známých..