Svátky

Dobré odpoledne,
dnes je středa 27.9.2023
svátek má Jonáš
zítra Václav

Krátce

TOP 10 druhů potravin,
které jsou zdrojem vápníku.

Citáty

ALEXANDR PETROVIČ  DOVŽENKO
Řídit znamená nepovolovat, zakazovat, nepouštět, střežit, utajovat, zamítat. 

Otázka č.269

Jistě.
To, co Vám provedla Vaše dívka, svědčí o jejích nepříliš kvalitních charakterových vlastnostech a Vy byste měl důkladně zvážit, jestli chcete ve vztahu s ní i nadále pokračovat. Vlastně Vám ublížila hned dvakrát: tím, že Vás podvedla a tím, že Vám o tom řekla, navíc dost nevybíravým způsobem. To byste rozhodně neměl nechat jen tak.
Vážně si promluvte jak s ní, tak se svým kamarádem, protože i on nese samozřejmě svůj díl viny.
Jistě víte, že muži mají od přírody tendenci mít co nejvíce žen a se svými úspěchy se rádi chlubí. Na druhou stranu takové výstřelky (aby děvče spalo zároveň i s kamarádem svého partnera) se prostě nedělají. Měl byste také mít na paměti, co věděly už naše babičky: že lásky přicházejí a odcházejí, ale přátelství bývají trvalá.
Kdyby Vás dívka opravdu milovala, určitě by Vám nebyla nevěrná. A už vůbec by Vám o tom neřekla. Vaše soužití asi není zdaleka tak pevné, jak si myslíte. Zkuste si dát chvíli „pauzu“ a nad svým vztahem se důkladně zamyslete. Uvidíte, jestli se Vám po pár dnech začne stýskat, nebo jestli si řeknete „pro jedno kvítí slunce nesvítí“.
Můžete také vše probrat s někým dalším (nezávislým), kdo zná jak Vaši slečnu, tak kamaráda. Zde platí, že víc hlav víc ví (na dálku je totiž velice těžké bez znalosti povah všech zúčastněných dát konkrétní radu).
Nezbývá tedy, než že konečné rozhodnutí (i to, zda oběma aktérům odpustíte) je na Vás. Nezapomeňte ovšem, že když Vás přítelkyně oklamala jednou, mohla by to udělat klidně znovu. A pochybovat se dá i o Vašem kamarádovi, byť ten by měl být snáze přístupný Vaší rázné domluvě a od podobného jednání v budoucnosti upustit. Je prostě třeba dát si na oba velký pozor a to nejen proto, že vážně narušili Vaši důvěru. Pokud by přece jenom situace opakovala, neváhejte vyměnit jak partnerku, tak kamaráda (jakkoli se to bude zdát těžké).
Vždycky platilo, že mužská přátelství bývají odolnější než ženská, protože chlapi si většinou (po předchozím vyjasnění problému) snáze odpouštějí. Existuje tedy reálná naděje, že i Vy svému příteli nakonec prvotní hřích prominete.
Věřím, že si vše pečlivě promyslíte a nakonec se rozhodnete správně. Držím Vám palce.

Vyhledávání

Foto dne

CESTOVÁNÍ

 

Nenechte si ujít povídání o cestách po místech více či méně známých..