Svátky

Dobré odpoledne,
dnes je sobota 1.10.2022
svátek má Igor
zítra Olívie a Oliver

Krátce

TOP 10 druhů potravin,
které jsou zdrojem vápníku.

Citáty

ERNEST WILIAM BARNES
Možná, že bychom byli mnohem šťastnější, kdybychom dávali do oběhu méně peněz a více lásky.

Otázka č.270

Rozchod je velice stresující záležitost, která člověka vždy bolí a nezřídka i poznamená.
Vzpamatovat se z něj vyžaduje hlavně dostatek času i pochopení, zvláště když nám zdrcující skutečnost sdělí iniciátor pomocí mobilního telefonu. A dál se o celé věci odmítá bavit. To svědčí o jeho zbabělé a slabošské povaze a z ní vyplývající neschopnosti říkat nepříjemnosti přímo do očí.
Když s Vámi odmítá komunikovat, je to sice poněkud podivné, ale měla byste jeho rozhodnutí respektovat. Neponižujte se dožadováním vysvětlení, proč se s Vámi rozchází. Jeho nezájem lze totiž chápat i tak, že mu za objasnění jednoduše nestojíte, což by Vás mělo zdravě „naštvat“. Máte přece svou hrdost, proto se nevnucujte. Jistě to nemáte zapotřebí.
Určitě se u Vás nyní projevují tendence o všem přemýšlet – proč se (teď už bývalý) partner rozešel, čí je to vina a co jste udělala špatně, že Vás už nechce vidět.
Nenechte se ale podobnými myšlenkami příliš ovládat. Raději se věnujte sama sobě, svým zájmům a zálibám, prospěšná je jakákoli činnost. Hlavně se neutápějte v sebelítosti. Berte celou věc z té lepší stránky: představte si, kolik mnohem hezčích vztahů Vás ještě čeká a že jste momentálně volná a svobodná. Můžete si dělat co chcete, kdy chcete a jak chcete (což má své nesporné výhody).
Vždyť mužů je mnoho a někde určitě na Vás čeká ten pravý. Lze se jen těšit, až ho potkáte. Zatím o sebe pečujte a hýčkejte se. Rozhodně však nevstupujte bezhlavě do dalšího vztahu jen z důvodů, abyste nebyla sama, nebo dokonce svému ex – příteli natruc. To by Vám moc nepomohlo a s největší pravděpodobností byste se za nějakou dobu ocitla opět v podobné situaci, jakou prožíváte v současné době.
Zkrátka: užívejte si své znovunabyté svobody a nezávislosti. Až přijde pravý čas, ten správný muž se Vám jistě připlete do cesty.
A na adresu svého bývalého přítele si prostě jen řekněte, že má co chtěl. Dál se netrapte, nestojí to za to.
Přeji Vám štěstí.

Vyhledávání

Foto dne

CESTOVÁNÍ

 

Nenechte si ujít povídání o cestách po místech více či méně známých..