Svátky

Dobré dopoledne,
dnes je sobota 25.3.2023
svátek má Marián
zítra Emanuel

Krátce

TOP 10 druhů potravin,
které jsou zdrojem vápníku.

Citáty

JOHANNES ROBERT BECHER
Krása člověka ještě více zdůrazňuje jeho mravní hodnoty, avšak nemá-li jich, je pak krása jen podívaná pro oči, nikoli potěšením pro srdce. 

Otázka č.270

Rozchod je velice stresující záležitost, která člověka vždy bolí a nezřídka i poznamená.
Vzpamatovat se z něj vyžaduje hlavně dostatek času i pochopení, zvláště když nám zdrcující skutečnost sdělí iniciátor pomocí mobilního telefonu. A dál se o celé věci odmítá bavit. To svědčí o jeho zbabělé a slabošské povaze a z ní vyplývající neschopnosti říkat nepříjemnosti přímo do očí.
Když s Vámi odmítá komunikovat, je to sice poněkud podivné, ale měla byste jeho rozhodnutí respektovat. Neponižujte se dožadováním vysvětlení, proč se s Vámi rozchází. Jeho nezájem lze totiž chápat i tak, že mu za objasnění jednoduše nestojíte, což by Vás mělo zdravě „naštvat“. Máte přece svou hrdost, proto se nevnucujte. Jistě to nemáte zapotřebí.
Určitě se u Vás nyní projevují tendence o všem přemýšlet – proč se (teď už bývalý) partner rozešel, čí je to vina a co jste udělala špatně, že Vás už nechce vidět.
Nenechte se ale podobnými myšlenkami příliš ovládat. Raději se věnujte sama sobě, svým zájmům a zálibám, prospěšná je jakákoli činnost. Hlavně se neutápějte v sebelítosti. Berte celou věc z té lepší stránky: představte si, kolik mnohem hezčích vztahů Vás ještě čeká a že jste momentálně volná a svobodná. Můžete si dělat co chcete, kdy chcete a jak chcete (což má své nesporné výhody).
Vždyť mužů je mnoho a někde určitě na Vás čeká ten pravý. Lze se jen těšit, až ho potkáte. Zatím o sebe pečujte a hýčkejte se. Rozhodně však nevstupujte bezhlavě do dalšího vztahu jen z důvodů, abyste nebyla sama, nebo dokonce svému ex – příteli natruc. To by Vám moc nepomohlo a s největší pravděpodobností byste se za nějakou dobu ocitla opět v podobné situaci, jakou prožíváte v současné době.
Zkrátka: užívejte si své znovunabyté svobody a nezávislosti. Až přijde pravý čas, ten správný muž se Vám jistě připlete do cesty.
A na adresu svého bývalého přítele si prostě jen řekněte, že má co chtěl. Dál se netrapte, nestojí to za to.
Přeji Vám štěstí.

Vyhledávání

Foto dne

CESTOVÁNÍ

 

Nenechte si ujít povídání o cestách po místech více či méně známých..