Svátky

Dobré odpoledne,
dnes je úterý 26.9.2023
svátek má Andrea
zítra Jonáš

Krátce

TOP 10 druhů potravin,
které jsou zdrojem vápníku.

Citáty

CLAUDIUS CLAUDIANUS
Kdo po něčem baží, je vždy chudý. (SEMPER INOPS QUICUMQUE CUPIT

Otázka č.272

Jistě jste Vaše jednání myslela dobře, obecně však platí, že podobné počínání na milenky (zvláště na mladé a sebejisté) ženatých mužů příliš nezabírá.
Raději se zaměřte více na sebe, na své zájmy a koníčky a také na péči o děti či vnoučata (pokud je máte). Scházejte se s přáteli, choďte třeba na kosmetiku nebo do fitka, prostě mějte svůj život.
Neznamená to, že se musíte chovat, jako by se nic nedělo. Ale zbytečně nevyvolávejte konflikty ani hádky a příliš s mužem nediskutujte – tím byste vše jen zhoršila a vháněla ho do náruče „té druhé“ (on by to nejspíš zdůvodnil tak, že milenka má pro něho víc pochopení). Navíc by Vás to jenom vysilovalo. A neodmítejte ze stejné příčiny intimní život, byť to bude pro Vás asi hodně těžké.
Jinak zaveďte tzv. úsporný režim – dělejte v manželství jen to, co musíte a co je bezpodmínečně nutné pro chod domácnosti. Nemá – li o Vás partner zájem, nevnucujte se mu, chovejte se samostatně a nezávisle. Nedoprošujte se a nevyčítejte – máte přece svou ženskou hrdost. Pokud existuje možnost trávit své chvíle volna častěji mimo domov (případně i s potomky), nebraňte se tomu. Uvidíte, že Váš protějšek začne dříve či později být zvědavý, kde a s kým tu dobu prožíváte.
Ale vyvarujte se pokušení mu jeho chování oplatit. Jestliže byste si také našla milence, byl by to definitivní začátek konce vašeho manželství. A to jistě nechcete.
Nezapomeňte, že každá milenka jednou zevšední. Pokud je boční vztah Vašeho muže relativně čerstvý a on je zamilovaný, není schopný uvažovat zrovna rozumně. S přibývajícím časem se však zákonitě začne jeho postoj k přítelkyni měnit. Z Vaší strany to chce jen obrnit se trpělivostí a pevnou vůlí.
Jestli je ovšem manžel rozhodnutý od rodiny odejít (nebo k této variantě směřuje), pak to změníte jen velmi těžko. I když to bude bolet, tak ho nechte, ať si jde. Podle statistik se totiž až osm z deseti nevěrných pánů po nějaké době vrací zpět ke své původní ženě. A pak by bylo jen na Vás, zda byste byla schopná mu odpustit a vzít ho zpět.
Přeji Vám hodně trpělivosti a pevné nervy.

Vyhledávání

Foto dne

CESTOVÁNÍ

 

Nenechte si ujít povídání o cestách po místech více či méně známých..