Svátky

Dobré dopoledne,
dnes je pátek 12.8.2022
svátek má Klára
zítra Alena

Krátce

TOP 10 druhů potravin,
které jsou zdrojem vápníku.

Citáty

RICHILIEU
Dej mi dva řádky nějakého písma a dám pisatele pověsit.

Otázka č.272

Jistě jste Vaše jednání myslela dobře, obecně však platí, že podobné počínání na milenky (zvláště na mladé a sebejisté) ženatých mužů příliš nezabírá.
Raději se zaměřte více na sebe, na své zájmy a koníčky a také na péči o děti či vnoučata (pokud je máte). Scházejte se s přáteli, choďte třeba na kosmetiku nebo do fitka, prostě mějte svůj život.
Neznamená to, že se musíte chovat, jako by se nic nedělo. Ale zbytečně nevyvolávejte konflikty ani hádky a příliš s mužem nediskutujte – tím byste vše jen zhoršila a vháněla ho do náruče „té druhé“ (on by to nejspíš zdůvodnil tak, že milenka má pro něho víc pochopení). Navíc by Vás to jenom vysilovalo. A neodmítejte ze stejné příčiny intimní život, byť to bude pro Vás asi hodně těžké.
Jinak zaveďte tzv. úsporný režim – dělejte v manželství jen to, co musíte a co je bezpodmínečně nutné pro chod domácnosti. Nemá – li o Vás partner zájem, nevnucujte se mu, chovejte se samostatně a nezávisle. Nedoprošujte se a nevyčítejte – máte přece svou ženskou hrdost. Pokud existuje možnost trávit své chvíle volna častěji mimo domov (případně i s potomky), nebraňte se tomu. Uvidíte, že Váš protějšek začne dříve či později být zvědavý, kde a s kým tu dobu prožíváte.
Ale vyvarujte se pokušení mu jeho chování oplatit. Jestliže byste si také našla milence, byl by to definitivní začátek konce vašeho manželství. A to jistě nechcete.
Nezapomeňte, že každá milenka jednou zevšední. Pokud je boční vztah Vašeho muže relativně čerstvý a on je zamilovaný, není schopný uvažovat zrovna rozumně. S přibývajícím časem se však zákonitě začne jeho postoj k přítelkyni měnit. Z Vaší strany to chce jen obrnit se trpělivostí a pevnou vůlí.
Jestli je ovšem manžel rozhodnutý od rodiny odejít (nebo k této variantě směřuje), pak to změníte jen velmi těžko. I když to bude bolet, tak ho nechte, ať si jde. Podle statistik se totiž až osm z deseti nevěrných pánů po nějaké době vrací zpět ke své původní ženě. A pak by bylo jen na Vás, zda byste byla schopná mu odpustit a vzít ho zpět.
Přeji Vám hodně trpělivosti a pevné nervy.

Vyhledávání

Foto dne

CESTOVÁNÍ

 

Nenechte si ujít povídání o cestách po místech více či méně známých..