Svátky

Dobré dopoledne,
dnes je pátek 12.8.2022
svátek má Klára
zítra Alena

Krátce

TOP 10 druhů potravin,
které jsou zdrojem vápníku.

Citáty

JOHNSON SPENCER
Jít do neznáma je lepší než zůstat tam, kde nic není.

Otázka č.281

Rozchod je velice stresující záležitost. Často člověka hodně poznamená a někdy trvá opravdu dlouho, než se s ním dotyčný (zvláště ten, který je upouštěn) vyrovná. Skutečnost, že má ex – partner svůj bývalý protějšek stále rád, i když ten se s ním rozejde, není výjimkou.
Záleží však především na Vaší (teď už minulé) přítelkyni, zda se k Vám bude chtít vrátit. Jestliže je o konci vztahu pevně přesvědčená, asi to příliš nezměníte, protože ženy bývají nezřídka velmi tvrdohlavé.
Se záchranou spolužití už vůbec nepočítejte v případě, je – li důvodem dívčina rozchodu s Vámi její nová známost (což patrně dříve či později zjistíte). A myslete i na to, že i kdyby se podařilo vztah obnovit, už nikdy nebude jako dřív a riziko dalšího krachu je mnohem větší (metaforické přirovnání ke slepovanému hrnečku je zde na místě).
Určitě by bylo pro Vás lepší, kdybyste si řekl, že „pro jedno kvítí slunce nesvítí“ a po nějaké době začal hledat novou známost – třeba se Vám i sama připlete do cesty. Také vezměte v úvahu přirozenou lidskou hrdost a příliš se zbytečně neponižujte dožadováním návratu své bývalky. Chápu, že teď na nějakou další lásku vůbec nemáte myšlenky, ale pamatujte, že čas je nejlepší lékař a zhojí všechny rány, byť jsou sebevětší.
Věnujte se s nemalou intenzitou své práci a hlavně koníčkům, stýkejte se s kamarády – to vše by Vám mělo pomoci snáze překonat nynější nelehké období. Snažte se z právě skončeného vztahu poučit, uvědomte si, co jste udělal špatně a uvidíte, že budoucí partnerství bude mnohem lepší. Ale jinak se dívejte vždy dopředu a ne zpátky (což je jedno z pravidel úspěšného života).
Láska často přijde tehdy, když jí nejméně čekáme a není proto důvod, proč byste i Vy zase neměl být šťastný.
Držím palce.

Vyhledávání

Foto dne

CESTOVÁNÍ

 

Nenechte si ujít povídání o cestách po místech více či méně známých..