Svátky

Dobré dopoledne,
dnes je pátek 12.8.2022
svátek má Klára
zítra Alena

Krátce

TOP 10 druhů potravin,
které jsou zdrojem vápníku.

Citáty

Trumanův zákon
Nemůžeš-li přesvědčit ostatní, aspoň jim zamotej hlavu.

Otázka č.300

Jen velmi těžko (o čemž se i Vy sama dennodenně přesvědčujete).
Jedním ze základních pilířů každého vztahu je totiž vzájemná důvěra. Jistě budete souhlasit, že bez ní se v páru velice obtížně žije a pokud Váš partner lže pořád, nemůžete mu věřit vlastně vůbec.
Svého přítele máte asi hodně ráda (když jste se s ním dosud nerozešla), ale pamatujte, že všechno má své meze. Možná se bojíte, že Vás opustí on, nebo máte příliš malé sebevědomí, abyste si našla někoho jiného. Obojí je (i ve Vašem případě) špatně.
Uvědomte si, že partner (obecně) by měl být především takový člověk, kterého si lze vážit. Ale Vy si svého protějšku rozhodně považovat nemůžete. Co Vám tedy brání najít si jiného?
Pokud stále bláhově věříte, že se stav zázračně zlepší a on lhát přestane, dost krutě se mýlíte (a později byste mohla na tuto klamnou naději ještě krutěji doplatit). Není ani vyloučeno, že v jeho případě se jedná už o psychickou poruchu, kterou je třeba léčit.
Jistě máte i kamarády nebo rodiče, kteří o Vaší nesnázi vědí a od současného soužití Vás zrazují. Dbejte na ně – nemyslí to vůbec špatně.
Dejte své „lásce“ sbohem, dokud je čas – dříve než se sama zničíte. Vždyť nezadaných mužů je spousta – nebojte se, že už žádného nenajdete (nemusíte ani moc hledat, protože láska často přijde sama, když jí nejméně čekáme). Jste ještě mladá…
Pokud máte obavy, že se svými potížemi nedokážete úspěšně bojovat sama, není žádnou ostudou obrátit se i na odborníka. Asi ideální pomocí by pro Vás byla skupinová psychoterapie, při níž byste se seznámila s podobně „postiženými“ lidmi. Tu Vám ale může doporučit a zajistit pouze kvalifikovaný psycholog v místě Vašeho bydliště.
Věřím, že dané problémy vyřešíte dřív, než bude pozdě, a držím Vám palce.

Vyhledávání

Foto dne

CESTOVÁNÍ

 

Nenechte si ujít povídání o cestách po místech více či méně známých..