Svátky

Dobré dopoledne,
dnes je pátek 12.8.2022
svátek má Klára
zítra Alena

Krátce

TOP 10 druhů potravin,
které jsou zdrojem vápníku.

Citáty

PAULA DEEN
Láska je slepá, ale manželství vám dokáže otevřít oči.

Otázka č.325

Vaše postavení je jistě hodně ponižující.
Zřejmě máte poněkud nízké sebevědomí, když takové jednání z manželčiny strany připustíte. Neustálé nadávky se dají chápat i tak, že si Vás žena vůbec neváží. Což je (obzvlášť v manželství) dost citelný nedostatek.
Bylo by víc než dobré, abyste na zvýšení své sebedůvěry zapracoval. Návodů, jak toho dosáhnout, najdete dnes už spoustu na internetu i v běžně dostupné literatuře – stačí si vybrat.
Také jednoduše své paní v klidu oznamte, že pokud Vám i nadále bude nadávat a urážet Vás, pak budete nucen podniknout určitá (trošku tvrdá) opatření – například začnete vážně uvažovat když ne rovnou o rozvodu, tak o tom, že byste „drahou“ polovičku na čas opustil (aby si uvědomila mimo jiné, zda je schopná žít samostatně). Pak by mohla sama sobě lát podle libosti.
Peprné výrazy se sice občas vyskytnou asi v každé domácnosti, ale všeho moc škodí. Většinou jsou to však spíše muži, kdo silná slova používají.
Nenechte si takové chování líbit – vždyť jste přece chlap!
Můžete též zkusit oplatit „stejnou mincí“ – až Vám manželka začne zase spílat, v podobném duchu jí rázně odpovězte (a uvidíte, jak na to zareaguje). Jistě znáte lidové rčení „na hrubý pytel patří hrubá záplata“.
Pozor ale, aby se podobné konflikty nestaly ve vašem soužití pravidlem. Pak by totiž asi vážně bylo lepší ze vztahu odejít a posléze se poohlédnout po partnerce, která invektivy vyhledávat nebude.
Věřím, že problém časem zdárně vyřešíte a přeji Vám hodně štěstí.

Vyhledávání

Foto dne

CESTOVÁNÍ

 

Nenechte si ujít povídání o cestách po místech více či méně známých..