Svátky

Dobrý podvečer,
dnes je sobota 28.1.2023
svátek má Otýlie
zítra Zdislava

Krátce

TOP 10 druhů potravin,
které jsou zdrojem vápníku.

Citáty

SERGEJ DAVYDOV
K tomu, aby se lidé sešli, je třeba hloubky jejich duší

Otázka č.336

Muži prostě občas umějí překvapit.
Pokud jste ještě nikdy podobný dárek nedostala a na sexy prádélko nejste zrovna zatížená, mohou být Vaše rozpaky celkem pochopitelné. Na druhou stranu tento druh zboží bývá velice častou pozorností, kterou muži své ženě (přítelkyni, milence) kupují.
Rozhodně prezent nevracejte, protože Vašeho partnera by to patrně velmi zarmoutilo. Je také docela dobře možné, že Vám takto chtěl něco naznačit: třeba má pocit, že váš manželský život potřebuje nějak oživit. Je totiž dokázáno, že erotické prádlo má na mužskou sexualitu velký (pozitivní) vliv. Podle četných výzkumů nedokáže chlapy v intimních chvílích nic zpražit více, než „bombarďáky po babičce“, které občas na svých manželkách vidí (obzvláště po nějakých x letech společného soužití). Bohužel podobně odmítané bývá i levné spodní prádlo běžně prodávané v obchodech, hlavně na vietnamských tržnicích.
Pánové zkrátka mají rádi luxus a na nás ženách je, abychom jim ho alespoň někdy dopřály.
Překonejte svůj ostych, dárek si oblékněte a manželovi se v něm při vhodné příležitosti náležitě předveďte. Chápu, že každý začátek je těžký, ale možná se Vám časem v lechtivém modelu zalíbí (tedy pokud jste trošku romanticky založená), až uvidíte, jaký účinek tento kousek oblečení na muže má.
Nemusíte se obávat ani v případě, že Vaše postava není úplně dokonalá – průzkumy totiž ukazují, že na nějaké to kilo navíc příslušníci „silnějšího pohlaví“ příliš nehledí. Naopak velice oceňují, když jejich polovička má svoje tělo ráda takové, jaké je a rozhodně se před nimi nestydí (některé ženy se – ke své škodě – například odmítají milovat za denního světla).
Věřím, že nakonec budete spokojeni oba dva a přeji vám hodně manželského štěstí (nejen ve svádivém prádélku).

Vyhledávání

Foto dne

CESTOVÁNÍ

 

Nenechte si ujít povídání o cestách po místech více či méně známých..