Svátky

Dobré dopoledne,
dnes je pátek 12.8.2022
svátek má Klára
zítra Alena

Krátce

TOP 10 druhů potravin,
které jsou zdrojem vápníku.

Citáty

JOHANNES ROBERT BECHER
Jenom malý rozum, nicotný duch pyšní se skepticismem jako módním šatem, honosí se jím jako záslužným činem.

Otázka č.343

Asi Vás zklamu.
Možná už víte, že lidé (a pánové obzvlášť) nemají zrovna rádi, když je někdo k něčemu nutí. A což teprve když se jedná o tak zásadní věc, jakou je rozvod kvůli jiné ženě.
Jestliže z tohoto důvodu chcete činit na svého milence jakýkoli nátlak, tak si to předem pořádně rozmyslete – mohla byste totiž velice tvrdě narazit. A uvědomte si, že slušné ženy cizí manžely nekradou.
Zkuste se raději zamyslet sama nad sebou. Není pro Vás tak trochu ponižující, že jste pro svého vyvoleného až „ta druhá“? Nemáte náhodou poněkud nízké sebevědomí, když vztah s nesvobodným mužem vůbec dovolíte? Určitě by bylo mnohem vhodnější, kdybyste trávila svůj čas s partnerem, který není vázaný jinde.
Obecně též platí, že „ženáčům“ velice vyhovuje mít milenky. Je zřejmé, že jim nic neschází: doma mají téměř dokonalý servis a přítelkyně jim poskytuje sexuální povyražení. Nevidí tak vlastně příčinu, proč by měli svůj stav měnit.
Kdyby se Váš drahoušek opravdu rozvedl a věnoval by se pouze Vám, mohla byste po čase zjistit, že to ani zdaleka není tak ideální chlap, jak jste si původně představovala. Ale že má (jako každý z nás) své mouchy, které možná byly (a jsou) protivné i jeho původní paní, takže i proto tiše připustila, aby navázal mimomanželský poměr.
Navíc by Vám nikdo negarantoval, že když byl své zákonité polovičce nevěrný s Vámi, nemohl by zase Vám později „zahýbat“ s nějakou další. To by se Vám dozajista také moc nelíbilo, viďte?
Všímejte si také, jak o své nynější ženě mluví. Asi moc dobře ne, že? Kde máte záruku, že by tak jednou nehovořil i o Vás?
A ještě něco – pomyslete rovněž na to, že Vás patrně vidí jenom někdy, většinou když má dobrou náladu, a schůzky s Vámi si náležitě užívá. Co však víte o tom, jaký je v běžném, každodenním životě? Třeba je ve skutečnosti morous nebo se neumí příliš chovat. Znáte ho opravdu dobře?
Ještě stále chcete, aby se rozvedl? Není přece jenom lepší najít si někoho jiného?

Vyhledávání

Foto dne

CESTOVÁNÍ

 

Nenechte si ujít povídání o cestách po místech více či méně známých..