Svátky

Dobrý večer,
dnes je sobota 28.1.2023
svátek má Otýlie
zítra Zdislava

Krátce

TOP 10 druhů potravin,
které jsou zdrojem vápníku.

Citáty

IVAN ALEFEJEVIČ BUBIN
Žárlivost je nedostatek úcty k osobě, kterou milujeme.

Otázka č.345

Rozchod jako takový je záležitost velice stresující, člověk se s ním vyrovnává poměrně těžko a většinou delší dobu.
Někdy se k tomuto kroku odhodláme sami po zralé úvaze, jindy umí nemile zaskočit a v dalším případě nás může dodatečně mrzet – a tehdy se snažíme partnerství znovu navázat. Ne vždy to však jde.
Obecně platí, že obnovovaný vztah už nikdy nebude jako dříve. Důvěra jednoho (či obou) z aktérů svazku bývá vážně narušena a dost často se pak stává, že pozdější opakované soužití je mnohem křehčí - velmi snadno se rozpadá definitivně (zde se přímo nabízí přirovnání ke slepovanému hrnečku).
Jestliže ex-partner nejeví zájem o Váš návrat, patrně k tomu má také svůj důvod (jeden, nebo více). Je docela dobře možné, že už má v záloze jiný vztah, případně že s Vámi být už prostě nechce (z příčin, které zná jen on).
Smiřte se s tím, i když to není jednoduché. Neponižujte se dožadováním jeho pozornosti a vysvětlování – máte přece svou ženskou hrdost.
Místo toho se věnujte sama sobě (pečujte o svůj vzhled, relaxujte, pěstujte svoje zájmy a koníčky) a stýkejte se s přáteli a kamarádkami. Porozchodovou etapu Vám může též usnadnit přiměřené pracovní vytížení – člověk, který se něčím intenzivně zabývá, většinou nemá čas přemýšlet nad tím, co bylo.
Ze starého svazku se maximálně lze poučit. Připomeňte si, které chyby jste udělala a napříště se jich snažte vyvarovat. Jinak se orientujte hlavně na budoucnost: představte si, kolik kvalitnějších eventuálních partnerů na Vás čeká, a uvědomte si, že „pro jedno kvítí slunce nesvítí“.
Věřte, že nelehké období postupně překonáte, neboť čas je nejlepší lékař a zhojí všechny rány.
Držím palce.

Vyhledávání

Foto dne

CESTOVÁNÍ

 

Nenechte si ujít povídání o cestách po místech více či méně známých..