Svátky

Dobré dopoledne,
dnes je pátek 12.8.2022
svátek má Klára
zítra Alena

Krátce

TOP 10 druhů potravin,
které jsou zdrojem vápníku.

Citáty

DIOGENÉS
Člověk je učeň

Otázka č.345

Rozchod jako takový je záležitost velice stresující, člověk se s ním vyrovnává poměrně těžko a většinou delší dobu.
Někdy se k tomuto kroku odhodláme sami po zralé úvaze, jindy umí nemile zaskočit a v dalším případě nás může dodatečně mrzet – a tehdy se snažíme partnerství znovu navázat. Ne vždy to však jde.
Obecně platí, že obnovovaný vztah už nikdy nebude jako dříve. Důvěra jednoho (či obou) z aktérů svazku bývá vážně narušena a dost často se pak stává, že pozdější opakované soužití je mnohem křehčí - velmi snadno se rozpadá definitivně (zde se přímo nabízí přirovnání ke slepovanému hrnečku).
Jestliže ex-partner nejeví zájem o Váš návrat, patrně k tomu má také svůj důvod (jeden, nebo více). Je docela dobře možné, že už má v záloze jiný vztah, případně že s Vámi být už prostě nechce (z příčin, které zná jen on).
Smiřte se s tím, i když to není jednoduché. Neponižujte se dožadováním jeho pozornosti a vysvětlování – máte přece svou ženskou hrdost.
Místo toho se věnujte sama sobě (pečujte o svůj vzhled, relaxujte, pěstujte svoje zájmy a koníčky) a stýkejte se s přáteli a kamarádkami. Porozchodovou etapu Vám může též usnadnit přiměřené pracovní vytížení – člověk, který se něčím intenzivně zabývá, většinou nemá čas přemýšlet nad tím, co bylo.
Ze starého svazku se maximálně lze poučit. Připomeňte si, které chyby jste udělala a napříště se jich snažte vyvarovat. Jinak se orientujte hlavně na budoucnost: představte si, kolik kvalitnějších eventuálních partnerů na Vás čeká, a uvědomte si, že „pro jedno kvítí slunce nesvítí“.
Věřte, že nelehké období postupně překonáte, neboť čas je nejlepší lékař a zhojí všechny rány.
Držím palce.

Vyhledávání

Foto dne

CESTOVÁNÍ

 

Nenechte si ujít povídání o cestách po místech více či méně známých..