Svátky

Příjemnou noc,
dnes je sobota 13.8.2022
svátek má Alena
zítra Alan

Krátce

TOP 10 druhů potravin,
které jsou zdrojem vápníku.

Citáty

FRIEDRICH DÜRRENMATT
Každý pokus jednotlivce řešit sám pro sebe to, co se týká všech, musí ztroskotat. 

Otázka č.346

Čerstvá láska většinou způsobí, že člověk vidí všechno v jasných, zářivých barvách a jeho nálada se nezřídka blíží k euforii, ale přitom tak trošku zapomíná používat rozum. Tento stav je naštěstí přechodný (i když – pravda – někdy trvá poněkud déle, než bychom chtěli).
Své počínání si dobře rozmyslete, jelikož na špatné řešení byste později patrně velice krutě doplatila.
Není Vám podezřelé, že Váš nový „objev“ chce ihned, abyste s ním sdílela domov? Neusiluje náhodou o to, aby Vás nalákal do zlaté klece a tím pádem vlastnil?
Je také dost pravděpodobné, že postupem doby zjistíte, že zdaleka není tak báječný, jak se Vám zprvu zdálo, a od Vašeho současného přítele se příliš neliší (a kdybyste se k němu okamžitě nastěhovala, pak by asi bylo „pozdě bycha honit“).
Silně skeptické ženy s oblibou používají tvrzení „všichni chlapi jsou stejní“. My ostatní zhusta až po nějakém čase zjistíme, že někdy bohužel mají pravdu.
Proto se neukvapujte – jistě znáte hesla „spěch je špatný rádce“ a „pospíchej pomalu“. Raději se soustřeďte na to, abyste nový protějšek co nejlépe poznala. Už jste se například pohádali? I takový malý banální konflikt Vám totiž může o jeho povaze hodně prozradit.
Rozhodně buďte trpělivá a nechtějte věci „rozlousknout“ hned.
Nejlepší by bylo, kdybyste se snažila získat vlastní bydlení (alespoň dočasně), kde byste nebyla na žádném partnerovi závislá – tam lze v klidu o všem přemýšlet.
Zvažte též, je – li Váš stávající přítel opravdu tak hrozný (že ho chcete opustit) a co je vlastně příčinou vašich opakovaných nedorozumění. Leckdy totiž máme tendence opakovat v nových vztazích (byť nevědomky) staré chyby.
Rozhodnout se ovšem musíte sama, protože jen Vy osobně znáte svou situaci nejlépe.
Věřím, že Vaše volba bude nakonec správná a přeji hodně štěstí.

Vyhledávání

Foto dne

CESTOVÁNÍ

 

Nenechte si ujít povídání o cestách po místech více či méně známých..