Svátky

Příjemnou noc,
dnes je sobota 13.8.2022
svátek má Alena
zítra Alan

Krátce

TOP 10 druhů potravin,
které jsou zdrojem vápníku.

Citáty

ÉTIENNE BONNOT DE CONDILLAC
Oduševnělé srdce má stálé důvody k nevěře.

Otázka č.351

Život bývá složitý – plný zvratů a překvapení, ale také kompromisů.
Nicméně Vy už jste ve věku, kdy byste měla mít alespoň nějakou představu, co od něho vlastně požadujete. I když jste se možná již setkala s úslovím „ženy nevědí, co chtějí – a nedají pokoj, dokud to nedostanou“.
Pokud prožíváte vztah, který Vám nevyhovuje, máte stále možnost najít si lepší. Jestli naopak chcete být single, uvědomte si též, že Vám patrně bude občas smutno – právě po nějakém tom protějšku.
Všechno prostě má své klady i zápory – osamělý život i partnerské soužití. Nemůžete mít všechno, vždy je třeba něco obětovat. Jestliže v tom máte zmatek, lze si vzít na pomoc tužku a papír a jednoduše si vypsat všechny plusy a mínusy jak samostatného žití, tak života ve dvou. Uvidíte, které dobré věci převáží.
Pokud však setrváváte ve svazku jenom proto, že „se to má“ a „je to normální“, pak rozhodně neděláte příliš dobře a raději byste měla zvolit život bez partnera. Můžete mít pocit, že být sama je trošku divné, ale pomyslete na to, že miliony mladých lidí takto žijí a vůbec jim to nevadí. Prostě se tak rozhodli ze své vlastní vůle.
V případě, že byste i nadále tápala, jakou variantu si máte vybrat, zkuste vyhledat rady od odborného psychologa. Počítejte však s tím, že řešení situace nejspíš nenajdete hned při prvním sezení.
Přeji mnoho zdaru.

Vyhledávání

Foto dne

CESTOVÁNÍ

 

Nenechte si ujít povídání o cestách po místech více či méně známých..