Svátky

Dobré odpoledne,
dnes je úterý 26.9.2023
svátek má Andrea
zítra Jonáš

Krátce

TOP 10 druhů potravin,
které jsou zdrojem vápníku.

Citáty

WILLIAM COWPER
Vědění je hrdé, že zná tolik, moudrost je skromná, že nezná nic.

Otázka č.354

Platonické lásky ke známým osobnostem (sportovcům, hercům či zpěvákům nebo i k politikům) bývají vcelku běžným jevem. Většinou nikoho příliš neobtěžují – ale o to více jsou nešťastné.
Bohužel je velice nepravděpodobné, že se Vám podaří k svému objektu zamilovanosti byť jen přiblížit. A i kdyby se Vám to povedlo, byla byste později asi hodně zklamaná. Aktivní sportovci totiž mají tak náročný život (zejména tréninkové podmínky), že jim na soukromí a milostné vztahy mnoho času nezbývá.
Určitě nic nezkazíte tím, když se budete snažit svůj idol napodobit: sport (jak jistě víte) velice prospívá zdraví. Třeba při svých aktivitách potkáte časem někoho, kdo nebude jen Vaší neopětovanou láskou.
Samozřejmě je také důležité žít kvalitní život, ne jen sledovat televizi. Mimo studia a/nebo práce také pěstujte své zájmy a koníčky (netoliko pouze ty sportovní – i když to nemusí být ani ony), stýkejte se s přáteli a v neposlední řadě pečujte též o sebe. Budete – li celkově spokojená, Váš stav se na Vás brzy odrazí a začnete (i nevědomky) přitahovat stejně smýšlející lidi opačného pohlaví.
Přeji Vám, abyste mezi nimi záhy potkala svůj plnohodnotný protějšek (a nemusí být ani podobný Vaší sportovní „hvězdě“).

Vyhledávání

Foto dne

CESTOVÁNÍ

 

Nenechte si ujít povídání o cestách po místech více či méně známých..