Svátky

Příjemnou noc,
dnes je sobota 13.8.2022
svátek má Alena
zítra Alan

Krátce

TOP 10 druhů potravin,
které jsou zdrojem vápníku.

Citáty

KAREL MATĚJ ČAPEK-CHOD
Co je pravá láska? Když se dva milenci jeden den na sebe hněvají a již druhý den po sobě touží.

Otázka č.363

Určitě znáte heslo „trpělivost přináší růže“. Podle Vašeho stručného příběhu by neměl být problém se jím řídit (ale jen do určité doby).
Pokud dívku milujete už delší čas, tak jí buď máte skutečně hodně rád, nebo jste dosud nenarazil na nikoho, kdo by jí mohl ve Vašem srdci nahradit.
Je docela dobře možné, že prostě nejste ten typ, který by Vašemu idolu vyhovoval – s tím asi nic moc nenaděláte. Zkuste proto nenápadně zjistit, proč o Vás děvče nestojí.
Můžete se s ní jen tak neformálně bavit: příležitostí i témat jistě sám vymyslíte bezpočet. Snažte se jí přitom co možná nejlépe poznat – jen tak budete mít jasno, zda má vůbec cenu pokoušet se o něco víc. Třeba je Vaše vyvolená docela obyčejně už zadaná.
V žádném případě se jí ale nevnucujte a nenaléhejte na ní – tím byste jí jen odradil. Když se doberete příčiny jejího nezájmu, není nic jednoduššího, než ji odstranit – samozřejmě pokud je to ve Vašich silách.
Na druhou stranu též platí pravidlo „pro jedno kvítí slunce nesvítí“. Zbytečně se netrapte. Hezkých žen totiž běhá po světě mraky. Můžete dát své platonické lásce zlehka najevo, že není zdaleka jediná, která Vás zaujala. Některé ženy (a vlastně i muži) právě na tohle zabírají. Jestliže cítí vedle sebe konkurenci, rozhodují se většinou velice rychle: buďto s protějškem navážou trvalejší kontakt, nebo se definitivně stáhnou.
Choďte víc mezi lidi, bavte se – a uvidíte, že se jistě najde i nějaká jiná příslušnice něžného pohlaví, která o Vás bude stát. Uvědomte si, že všeho moc škodí. I příliš dlouhé nešťastné lásky. Kromě toho, že zrovna nesvědčí našemu zdraví (zvláště psychickému), zabraňuje nám také v nových prožitcích s někým jiným, ochotnějším. Nebraňte se jim – vždyť žijeme jen jednou.
Přeji mnoho zdaru.

Vyhledávání

Foto dne

CESTOVÁNÍ

 

Nenechte si ujít povídání o cestách po místech více či méně známých..