Svátky

Dobré dopoledne,
dnes je pátek 12.8.2022
svátek má Klára
zítra Alena

Krátce

TOP 10 druhů potravin,
které jsou zdrojem vápníku.

Citáty

BENJAMIN CONSTANT
Trochu perverze dělá v lásce z námahy umělecký zážitek. Jinak je to jednotvárný zvyk.

Otázka č.365

Právem se cítíte být podveden a oklamán: zradil Vás nejen přítel, ale i láska. Tento „úder pod pás“ bolí dvojnásob a většinou trvá hodně dlouho, než se z něho člověk vzpamatuje.
Největší chyba je patrně na straně Vaší ex – partnerky. Zřejmě Vás neměla opravdu ráda. Kdyby Vás totiž upřímně milovala, něco takového by jí vůbec nenapadlo. Neměl byste proto po ní příliš truchlit – bytosti s podobným chováním si to ani nezaslouží.
Rozhlédněte se kolem sebe – svět je plný hezkých dívek a žen. Jistě se najde nějaká, která Vás bude mít skutečně ráda. Až takovou potkáte, snažte se jen její city oplácet stejnou měrou, aby neměla pocit, že musí hledat někde jinde. A nezapomeňte, že ve vztahu dvou lidí je nejdůležitější vzájemná komunikace. Mluvte s ní o tom, co vás trápí i zajímá a hlavně jí také naslouchejte. Mějte společné zájmy a koníčky, podnikejte spolu různé akce. Važte si sebe navzájem, ale nevnucujte se a neponižujte.
Pokud jde o Vašeho kamaráda, tak ani on nejspíš nebyl tím správným kamarádem. Asi víte sám nejlépe, zda Vám stojí za to, abyste se s ním dál vůbec bavil (protože mezi přáteli se takové věci prostě nedělají).
Uvidíte, že teprve až s dostatečným časovým odstupem se na věci budete dívat trošku jinak.
Přeji Vám, aby se podobné problémy ve Vašem životě už nikdy nevyskytly.

Vyhledávání

Foto dne

CESTOVÁNÍ

 

Nenechte si ujít povídání o cestách po místech více či méně známých..