Svátky

Dobrý podvečer,
dnes je sobota 28.1.2023
svátek má Otýlie
zítra Zdislava

Krátce

TOP 10 druhů potravin,
které jsou zdrojem vápníku.

Citáty

BIERCE AMBROSE GWINETT
Pohroma je neštěstí, které potká nás

Otázka č.380

Průzkumy bohužel ukazují, že pro většinu žen bývá opravdu dost důležité, aby jejich partner byl vyšší než ony.
Patrně to má kořeny kdesi v minulosti, kdy vysoký a silný muž vzbuzoval značný respekt a snadno tak dokázal ochránit drobnou a bezbrannou ženu před různými nástrahami okolí. V dnešní době ale tento fakt už pozbývá na platnosti, neboť mnohé příslušnice ženského pohlaví jsou natolik soběstačné, že se dokážou ubránit a ochránit samy.
Pokud Vás má partnerka opravdu ráda (například pro Vaše povahové vlastnosti), neměl by jí výškový rozdíl překážet. V opačném případě byste jí měl položit otázku, proč si s Vámi tedy vůbec něco začínala?
Snažte se jí svůj malý vzrůst vynahradit láskou a péčí: hodně se jí věnujte, povídejte si s ní o jejích strastech a problémech, často jí chvalte a oceňujte.
Konečné rozhodnutí (zda s Vámi zůstane, nebo ne) je však na ní – s tím nic neuděláte. Jistě uznáte, že ženská mysl je jedna velká záhada a není zrovna snadné se v ní orientovat (určitě už jste slyšel pořekadlo „do žen a do melounů nevidíš“). Pokud by Vás náhodou přítelkyně opustila, příliš se netrapte. Svět je plný žen a zajisté by se našla taková, které by Vaše výška nevadila. Ideální by bylo, kdyby brzy poznala též Vaší pravou povahu (nejen vzhled).
Držím palce a přeji hodně zdaru.

Vyhledávání

Foto dne

CESTOVÁNÍ

 

Nenechte si ujít povídání o cestách po místech více či méně známých..