Svátky

Příjemnou noc,
dnes je čtvrtek 30.11.2023
svátek má Ondřej
zítra Iva

Krátce

TOP 10 druhů potravin,
které jsou zdrojem vápníku.

Citáty

JOSEF ČAPEK
Vysoké mínění o sobě, nízké o jiných - a hle! Hlupák, osměliv se, stává se dravcem! 

Otázka č.380

Průzkumy bohužel ukazují, že pro většinu žen bývá opravdu dost důležité, aby jejich partner byl vyšší než ony.
Patrně to má kořeny kdesi v minulosti, kdy vysoký a silný muž vzbuzoval značný respekt a snadno tak dokázal ochránit drobnou a bezbrannou ženu před různými nástrahami okolí. V dnešní době ale tento fakt už pozbývá na platnosti, neboť mnohé příslušnice ženského pohlaví jsou natolik soběstačné, že se dokážou ubránit a ochránit samy.
Pokud Vás má partnerka opravdu ráda (například pro Vaše povahové vlastnosti), neměl by jí výškový rozdíl překážet. V opačném případě byste jí měl položit otázku, proč si s Vámi tedy vůbec něco začínala?
Snažte se jí svůj malý vzrůst vynahradit láskou a péčí: hodně se jí věnujte, povídejte si s ní o jejích strastech a problémech, často jí chvalte a oceňujte.
Konečné rozhodnutí (zda s Vámi zůstane, nebo ne) je však na ní – s tím nic neuděláte. Jistě uznáte, že ženská mysl je jedna velká záhada a není zrovna snadné se v ní orientovat (určitě už jste slyšel pořekadlo „do žen a do melounů nevidíš“). Pokud by Vás náhodou přítelkyně opustila, příliš se netrapte. Svět je plný žen a zajisté by se našla taková, které by Vaše výška nevadila. Ideální by bylo, kdyby brzy poznala též Vaší pravou povahu (nejen vzhled).
Držím palce a přeji hodně zdaru.

Vyhledávání

Foto dne

CESTOVÁNÍ

 

Nenechte si ujít povídání o cestách po místech více či méně známých..