Svátky

Příjemnou noc,
dnes je sobota 13.8.2022
svátek má Alena
zítra Alan

Krátce

TOP 10 druhů potravin,
které jsou zdrojem vápníku.

Citáty

DÉMOKRITOS Z ABDÉR
Odvaha je počátkem činu, osud je však pánem konců.  

Otázka č.386

Vaše postavení není rozhodně záviděníhodné.
Zajisté víte (nebo alespoň tušíte), proč se rodina staví k Vaší vyvolené negativně a co jim na ní vadí. Důkladně proto zvažte, zda na rodinných argumentech není (byť jen) zrnko pravdy.
Bývá pravidlem, že rodiče mají mnohem více zkušeností, a také že hodně zamilovaní lidé mají leckdy tendence neuvažovat zrovna rozumně. Je – li to tedy možné, raději se svatbou ještě počkejte a snažte se svou partnerku co nejvíc poznat (i banální hádka či jiná stresová situace Vám prozradí mnoho o jejím opravdovém charakteru).
Na druhou stranu: je to Váš život (a Vaše dívka) – a jaký si ho uděláte, takový ho budete mít. Uvědomte si ovšem, že jestliže si slečnu vezmete proti vůli rodiny, je to pouze Vaše riziko a zodpovědnost.
Pokuste se však zachovat i v nynější pozici se svými nejbližšími přátelské vztahy – nikdy totiž nevíte, kdy budete své rodinné příslušníky opravdu potřebovat. Je možné, že jejich obavy jsou oprávněné, tak abyste se jednou nedočkal pověstného „vidíš, my jsme ti to říkali…“
Určitě se vyplatí naslouchat zdravému rozumu. Snad též máte své dobré kamarády a přátele: jak se k Vaší známosti staví oni? Vezměte i jejich názory v potaz, protože „víc hlav víc ví“.
Konečné rozhodnutí ale záleží jedině na Vás. Věřím, že bude správné a držím palce.

Vyhledávání

Foto dne

CESTOVÁNÍ

 

Nenechte si ujít povídání o cestách po místech více či méně známých..