Svátky

Příjemnou noc,
dnes je sobota 13.8.2022
svátek má Alena
zítra Alan

Krátce

TOP 10 druhů potravin,
které jsou zdrojem vápníku.

Citáty

WILLIAM SHAKESPEARE
Plakat nad minulým neštěstím, to je nejjistější prostředek, jak si přivolat další.

Otázka č.399

Bylo by asi dost bláhové se domnívat, že se situace zázračně zlepší, pokud bude Váš protějšek zůstávat i nadále u své profese. Je jasné, že ženy či přítelkyně „kamioňáků“ nemají zrovna jednoduchý život – právě proto, že jejich miláček je málo doma.
Jsou sice i takové, kterým to nevadí, protože v čase mužovy nepřítomnosti mají jinou práci či zábavu, ale přece jen drtivá většina žen si uvědomuje, že řidič kamionů není pro trvalé partnerství zrovna vhodný.
Možná máte svého manžela opravdu ráda a jste ochotná do jisté míry jeho nepřítomnost snášet, avšak jednou s největší pravděpodobností přijde chvíle, kdy „pohár trpělivosti přeteče“.
Sami takto „postižení“ muži jsou si svého postavení také vědomi, a pokud vyloženě nechtějí, tak dlouhodobé svazky nevyhledávají.
Nabízí se otázka, zda jste věděla, koho si berete. Nebo se Váš muž stal „tirákem“ až po svatbě? Každopádně se nad sebou zamyslete, zda Vám takový život stojí vůbec za to. Pokud ještě nemáte děti, dá se to eventuálně nějak vydržet (po omezenou dobu), ale jestli už maminka jste, pak není divu, že situace je neúnosná.
Měla byste si s partnerem vážně promluvit a říci mu na rovinu, že Vám stávající stav nevyhovuje. Pokud nebude ochotný své zaměstnání změnit nebo alespoň jízdy omezit (je – li to vůbec možné), pak zřejmě bude lepší z takto neuspokojivého vztahu odejít a časem si najít jiný – lepší, kde se Vám bude protějšek víc věnovat.
Rozhodnout se však musíte pouze Vy sama.
Přeji hodně štěstí.

Vyhledávání

Foto dne

CESTOVÁNÍ

 

Nenechte si ujít povídání o cestách po místech více či méně známých..