Svátky

Dobré ráno,
dnes je pátek 12.8.2022
svátek má Klára
zítra Alena

Krátce

TOP 10 druhů potravin,
které jsou zdrojem vápníku.

Citáty

ERNEST WILIAM BARNES
Každý z nás může být velkým zdrojem lásky. Nejjednodušší cesta k tomu je porozumění.

Otázka č.401

Lze pochopit, že Vás situace trápí. Někteří muži opravdu nebývají příliš zruční a ani to nechtějí změnit.
Zamyslete se nad tím, zda Váš manžel má jiné kladné (například povahové) vlastnosti, které jeho „neumětelství“ vyvažují – a co se Vám na něm líbí: jestli Vám třeba pomáhá s drobnými domácími pracemi, stará se rád o děti, vydělává dost peněz nebo prostě je na Vás hodný. Mnoho žen (divila byste se, kolik) se cení svých protějšků také i kvůli kvalitě intimního soužití – pak jsou schopné jim další nedostatky odpustit.
Některé příslušnice „slabšího“ pohlaví manželovu nešikovnost řeší tak, že si malé opravy prostě udělají samy (za pomoci dostupné literatury) – zvlášť pokud mají hlouběji do kapsy. Nebo jednoduše povolají odborníka a účet manžílkovi předloží. Je – li pán šetřílek a navíc jinak rozumný, začne nejspíš sám přemýšlet, zda by nebylo lépe se alespoň základům kutilství a opravářství nepřiučit.
Mnoho žen to také dělá tak, že povolají „hodinového manžela“ – a tomu vlastnímu potom často bývá opravdu stydno (za což může přirozená mužská ješitnost), když se cizí chlap plete v jejich domácnosti a opravuje banální maličkosti.
Pokud zrovna nepatříte k ženám, jež praktické neznalosti mužů odpouštějí, a i jinak uvažujete nad tím, proč manžela vlastně máte, tak by bylo asi možná lepší, kdybyste zůstala sama. Dnes už na tom není nic divného…
Přeji Vám hodně síly.

Vyhledávání

Foto dne

CESTOVÁNÍ

 

Nenechte si ujít povídání o cestách po místech více či méně známých..