Svátky

Příjemnou noc,
dnes je sobota 13.8.2022
svátek má Alena
zítra Alan

Krátce

TOP 10 druhů potravin,
které jsou zdrojem vápníku.

Citáty

DENIS DIDEROT
Nejlepší lékař je ten, pro něhož jste běželi a nezastihli jste ho. 

Otázka č.405

Mít dítě by mělo znamenat radost. Ovšem ne vždy tomu tak je – zvláště v případech, kdy je jeho zplození neplánované.
Vaše současné rozpoložení určitě není záviděníhodné, ale alespoň víte, na čem jste a co od svého milence můžete (či spíš nemůžete) očekávat. Nemusíte se trápit a nervovat, zda zvolí svou zákonitou manželku, nebo Vás a dítě.
Co si budeme povídat: příběhy zhrzených milenek v jiném stavu jsou velice časté.
Tím, že Vám jednorázově zaplatil, se sice vyhnul další odpovědnosti, máte však jednu jistotu – můžete se dál rozhodovat podle svého. Řešení (jestli si dítě necháte, či ne) je jen na Vás.
Asi nejvíce záleží na tom, jestli ho sama chcete. Pokud ano, hned zpočátku si ujasněte, že na jeho péči a výchovu budete zprvu vlastně skoro sama. I fakt, že to malé za celou situaci ale vůbec nemůže. Pravděpodobně jste nestála svému „amantovi“ za to, aby kvůli Vám opustil manželku a byl s vámi – s tím teď už nic nenaděláte. Takže na něho zkuste zapomenout a soustřeďte se na přítomnost a blízkou budoucnost.
Snažte se být šťastná a vyrovnaná (i v nynějších poměrně obtížných podmínkách), protože jen tak budete mít spokojené miminko. Je totiž vědecky dokázáno, že nálady a emoce se přenáší z matky na plod.
Rodiče Vám jistě také pomohou, až se děťátko narodí – většinou se na vnouče těšívají. A není ani vyloučeno, že si časem najdete někoho, kdo bude mít rád nejen Vás, ale i Vaše maličké.
Přeji hodně štěstí.

Vyhledávání

Foto dne

CESTOVÁNÍ

 

Nenechte si ujít povídání o cestách po místech více či méně známých..