Svátky

Příjemnou noc,
dnes je sobota 13.8.2022
svátek má Alena
zítra Alan

Krátce

TOP 10 druhů potravin,
které jsou zdrojem vápníku.

Citáty

ARTHUR CHARLES CLARKE
Vesmír je nekonečný a realita zřejmě překoná veškeré naše představy.

Otázka č.412

Někdy bývá rozhodování vážně velice těžké.
Jistě už víte, že děti znamenají radost, ale i starosti – a mít dvě není v dnešní době opravdu jednoduché. Takže byste měla uvážit, zda na postoji Vašeho muže není něco pravdy.
Rozhodně se nedoporučuje lámat celou záležitost přes koleno. Ještě jednou s partnerem důkladně prodiskutujte, proč si druhé dítě nepřeje. Existenční výhledy dnešní doby jsou poměrně nejisté (s tím budete určitě souhlasit) a třeba se také bojí, že by na dalšího potomka nestačil (nejen finančně).
Pokud však byste se manžela pokoušela nějak podvést a i přes jeho nesouhlas otěhotněla, nemuselo by se Vám to zrovna vyplatit. Mohlo by se Vám stát, že by Vás opustil (i takové případy se bohužel dějí). A zvládla byste sama dvě dítka? (Tady přestává veškerá legrace.)
Bylo by sice hezké, kdyby váš potomek měl ještě sourozence – měl by si s kým hrát a nebyl by případně rozmazleným jedináčkem – ale nikdy by to nemělo být za každou cenu.
Vše si prostě pečlivě rozmyslete, a pokud si nejste svým postojem jistá, můžete se klidně obrátit i na odborníka (psychologa), který Vám poskytne nestranný názor zvenčí.
Přeji mnoho štěstí.

Vyhledávání

Foto dne

CESTOVÁNÍ

 

Nenechte si ujít povídání o cestách po místech více či méně známých..