Svátky

Příjemnou noc,
dnes je sobota 13.8.2022
svátek má Alena
zítra Alan

Krátce

TOP 10 druhů potravin,
které jsou zdrojem vápníku.

Citáty

MARCUS TULLIUS CICERO
Proč bych se měl divit tomu, že o mně špatní lidé špatně mluví? 

Otázka č.413

Narození dítěte je významná událost, jež změní každý partnerský (či manželský) vztah - nikdy už nebude takový, jako před tím.
Muži se (někdy právem) cítí být odstrčeni „na druhou kolej“, protože z jejich polovičky se prostě stala matka, která se naplno věnuje maličkému tvorečkovi. To, co popisujete, se stává bohužel celkem běžně – žena o sebe přestane dbát a nestojí už ani o intimní život (jelikož nemá čas ani náladu). Později bývají hádky téměř na denním pořádku.
Hodně záleží na tom, jaký jste spolu měli vztah před narozením potomka: zda jste všechny záležitosti dokázali vyřešit bez konfliktů a výčitek, navzájem si sebe vážili i uměli si ve všech směrech vyjít vstříc.
Ale ani teď není nic ztraceno. Co nejvíc spolu komunikujte (v klidu), sdělujte si navzájem své pocity a potřeby a snažte se přizpůsobit nové situaci. Správný chlap by měl umět partnerce pomoci – ta jistě velice ocení, když je schopen dítě vykoupat, přebalit či pohlídat v době její nepřítomnosti nebo únavy (která je normální). Umožněte jí, aby pěstovala také své zájmy a koníčky, zapojte do péče o potomka babičky či jiné blízké.
Naučte se ovládat své emoce a hlavně se obrňte trpělivostí. Jestliže Vaše paní uvidí, že máte pochopení, jistě si Vás bude také víc všímat a zlepší se rovněž váš milostný život.
Každým novým podmínkám je vždy nutné něco obětovat. Muž (ale ani žena) už jednoduše nemůže myslet jen na sebe – musí si uvědomit, že je tu kdosi třetí, kdo jejich péči potřebuje. A je jen otázkou vzájemné domluvy, jak se o tuto starostlivost spravedlivě podělí (tak, aby ani jeden nestrádal).
Přeji hodně štěstí a dobré vůle.

Vyhledávání

Foto dne

CESTOVÁNÍ

 

Nenechte si ujít povídání o cestách po místech více či méně známých..