Svátky

Příjemnou noc,
dnes je sobota 13.8.2022
svátek má Alena
zítra Alan

Krátce

TOP 10 druhů potravin,
které jsou zdrojem vápníku.

Citáty

LUCAS DURTAIN
Láska by měla být něžnou hrou citů, nikoliv násilným používáním těl.  

Otázka č.418

Řešení Vašeho problému je poměrně jednoduché.
Jestliže Vaší polovičce vadí, že se chodíte k mamince najíst, ať se prostě vařit naučí – a nejen svíčkovou (bylo by dost krátkozraké eventuálně chtít po Vás, abyste vařil sám).
V dnešní době se bohužel stává smutným pravidlem, že ženy (zvláště ty mladší) kuchařské umění stále podceňují. Patrně si neuvědomují, že dobře najezený muž = spokojený muž. Tuto starou pravdu znaly již naše babičky a i dnes naštěstí existují dámy, které se jí řídí (bohužel jsou ale v menšině).
Můžete své partnerce od matky přinést na svíčkovou recept. Nebo ještě lépe – kupte jí rovnou celou kuchařku, která vaše oblíbené jídlo obsahuje.
Je – li Vaše vyvolená rozumná, narážku pochopí a postupně se vařit naučí. Pokud však „téma svíčková“ zůstane bez odezvy, rovnou jí řekněte, že by se jí mohlo také stát to, co mnohým ženám před ní (a po ní): jednoduše byste si našel takovou paní, která kulinářské řemeslo dokonale ovládá, a následně byste za ní mohl odejít.
Jak by se na takové sdělení Vaše přítelkyně tvářila? Pokud by to s ní nehnulo (o čemž velice silně pochybuji), pak Vás asi nemá skutečně dost ráda a opravdu nic nezkazíte, když se poohlédnete jinde.
Drtivé většině z nás, příslušnic „něžnějšího“ pohlaví, totiž na spokojenosti svých protějšků hodně záleží (protože pak jsme šťastné i my samy) a velice často jsme ochotny pro ni udělat téměř cokoli. Lze se tedy právem domnívat, že ani Vaše slečna není v tomto směru nijak výjimečná.
Držím palce.

Vyhledávání

Foto dne

CESTOVÁNÍ

 

Nenechte si ujít povídání o cestách po místech více či méně známých..