Svátky

Příjemnou noc,
dnes je sobota 13.8.2022
svátek má Alena
zítra Alan

Krátce

TOP 10 druhů potravin,
které jsou zdrojem vápníku.

Citáty

FRANTIŠEK LADISLAV ČELAKOVSKÝ
Maže mi rty medem a do úst mi kydá hnůj.

Otázka č.422

Ne aby Vás napadlo přítele poslechnout!
Vysazení léků je možné pouze na doporučení lékaře (psychiatra), jinak byste si zadělala na ještě větší potíže. Je totiž prokázáno, že náhlé přerušení léčby bez doktorova vědomí způsobuje mnohem rozsáhlejší zhoršení stavu - hlubší a silnější deprese, které mohou dokonce ve vážných případech vyústit až v pokus o sebevraždu.
Pokud se Vám partner směje, asi nechápe plně rozsah Vaší nemoci, nebo Vás nemá dostatečně rád. A pokud Vám hrozí rozchodem, tak je to známka jeho nepříliš dobrého charakteru. V tom případě nic nezkazíte, když si později najdete někoho jiného (lepšího). Dosud jste patrně hodně zamilovaná a možná také máte strach z případné samoty, ale to je za takových okolností celkem normální. Věřte, že ta (dočasná) osamělost je leckdy lepší, než soužití s nevhodným protějškem.
Váš „milý“ Vás docela obyčejně citově vydírá. Nedovolte mu to! Bude – li zase vyhrožovat ukončením vztahu, klidně na to přistupte a sdělte mu, že by se zase nic tak hrozného nestalo (je však třeba, abyste o tom byla sama alespoň trošku přesvědčená). Uvidíte, jak se bude tvářit.
Jestli Vás opravdu opustí, pak to rozhodně nebyl ten pravý a Vy nemáte čeho litovat. Takových ještě bude…
Přeji hodně lásky a štěstí.

Vyhledávání

Foto dne

CESTOVÁNÍ

 

Nenechte si ujít povídání o cestách po místech více či méně známých..