Svátky

Dobré dopoledne,
dnes je pátek 12.8.2022
svátek má Klára
zítra Alena

Krátce

TOP 10 druhů potravin,
které jsou zdrojem vápníku.

Citáty

RICHARD FRANCIS BURTON
Dvakrát promysli to, co chceš říci - a zjistíš, že tvá žena mezitím dvakrát změnila téma. 

Otázka č.459


Jistě už víte, že se pohybujete po „tenkém ledě“. Na Vaši obranu však lze uvést, že lásku na pracovišti podle dostupných průzkumů zažil přibližně každý čtvrtý zaměstnaný člověk.
Především si hned zpočátku vzájemně ujasněte, co od svého počínání očekáváte. Pokud doufáte, že váš vztah skončí svatbou, kdežto protějšek hledá třeba jen nezávazný flirt, těžko se shodnete i v ostatních věcech.
Dále platí pravidlo se svým románkem se na pracovišti nikomu nesvěřovat, zejména pokud jsou Vaše případné kolegyně také zároveň kamarádky. Nikdy totiž nevíte, kdy mohou podobné informace zneužít.
Také je důležité, abyste navzdory svému stavu zachovala k partnerovi profesionální odstup – dávejte si pozor, jak se k sobě chováte a jak spolu mluvíte: nezapomeňte, že okolí má oči i uši a může se na váš účet dobře bavit.
Domácí problémy netahejte do firmy a snažte se ani pracovní konflikty neodnášet domů. A myslete hlavně na to, že v práci jste od toho, abyste pracovali. Milostné vrkání a cukrování si nechte na doma – nadřízení by vás za takové jednání asi těžko pochválili.
Rovněž si navzájem před ostatními nenadržujte a dávejte stále najevo, že nejste samostatná jednotka, ale součást kolektivu.
I když není příliš pravděpodobné, že váš milostný svazek přežije bez úhony delší dobu, díky výše uvedeným vzorcům (které doporučují i někteří odborníci) byste ho měli alespoň lépe zvládat.
Přeji mnoho zdaru.

Vyhledávání

Foto dne

CESTOVÁNÍ

 

Nenechte si ujít povídání o cestách po místech více či méně známých..