Svátky

Dobré dopoledne,
dnes je pátek 12.8.2022
svátek má Klára
zítra Alena

Krátce

TOP 10 druhů potravin,
které jsou zdrojem vápníku.

Citáty

ARNOLD BENNETT
Dobrý vkus je lepší než špatný vkus, ale špatný vkus je lepší než žádný vkus. 

Otázka č.461

Váš dotaz poněkud zavání destrukcí.
Stejně, jako se dá vztah budovat a rozvíjet, ho lze i definitivně zničit.
Například pokud svého miláčka neoprávněně a donekonečna podezíráte z nevěry (i když vám už mnohokrát řekl, že nemáte důvod), pouze nakonec docílíte toho, že opravdu „zahne“ anebo od Vás uteče. Podezřívání z milostných pletek mimo pár kromě jiného svědčí o vlastním malém sebevědomí, proto si podobné jednání včas rozmyslete.
Soužití ničí také to, jestliže sebedůvěru svého partnera neustále nahlodáváte. Pokud třeba vyděláváte víc než on, případně máte vyšší vzdělání, raději mu to moc často nepřipomínejte - jinak se sbalí a odejde někam, kde mu to nebudou pořád předhazovat. Rozhodně mu tam bude líp – alespoň zpočátku.
Zachovávejte mu věrnost a neflirtujte s jeho kamarády. Když si s některým něco začnete, přivedete původní svazek dříve či později k zániku. Myslete na to.
Nechovejte se jako jeho matka: neraďte, nemoralizujte a stále ho nekontrolujte. Protože jestli zjistí, že nad ním držíte takovýto dohled, tak zmizí dřív, než se nadějete.
A nakonec: chcete – li ho otrávit úplně, omezte rozhovory s ním na minimum. Jistě víte, že vzájemná konverzace patří k základním pilířům svazku, takže nebudete – li spolu řešit problémy ani všední záležitosti, dojde ke krachu, protože se vzájemně odcizíte. Váš milý se (třeba v duchu) bude ptát, nač vás vlastně má.
To jsou jen některé možnosti zničení partnerství, jistě i Vy sama znáte mnohé další (ať už z doslechu či vlastní zkušenosti). Chcete – li spolužití zachovat, tak už víte, čemu se vyhnout.
Doufám, že výše uvedené nepravosti nebudete záměrně realizovat v praktickém životě.

Vyhledávání

Foto dne

CESTOVÁNÍ

 

Nenechte si ujít povídání o cestách po místech více či méně známých..