Svátky

Dobré odpoledne,
dnes je středa 27.9.2023
svátek má Jonáš
zítra Václav

Krátce

TOP 10 druhů potravin,
které jsou zdrojem vápníku.

Citáty

BENJAMIN CONSTANT
Trochu perverze dělá v lásce z námahy umělecký zážitek. Jinak je to jednotvárný zvyk.

Otázka č.144

Ano, může. Je to individuální a závisí na tom, zda mícha byla přerušena (úplná, transverzální míšní léze) nebo porušena částečně. U ženy se na některých sexuálních problémech podílí i psychické problémy, nezvládnutí přijetí handicapu, pocity méněcennosti atd.
Asi 3 měsíce po úraze žena začíná opět pravidelně menstruovat. Pokud neplánuje se svým partnerem otěhotnět, měla by početí bránit některou z antikoncepčních metod (kondom...).
Ztráta sexuální chuti je častým problémem ochrnutých žen. Souvisí s psychickou kondicí, kvalitou partnerského vztahu, spokojeností sama se sebou, ale také i s fünkcí štítné žlázy. Proto svým pacientkám, které přicházejí do ordinace s tímto problémem, vyšetřuji štítnou žlázu a provádím krevní testy.
Porucha vzrušivosti souvisí s ochrnutím, řešením je použití některého z běžně dostupných lubrikačních gelů. Aplikují se na oblast poševního vchodu před stykem.
Orgasmus bude prožíván kvalitativně odlišně ve srovnání s dobou před úrazem. Nejčastěji bude mít projev v rovině psychické.
Důležité je uvědomit si, že na kvalitě sexu po úraze i radosti a uspokojení z něho má vliv, pokud je žena vyrovnaná se svým handicapem, je v dobré psychické i fyzické kondici, sebevědomá, dbající na svůj vzhled i duševní rozhled.

Vyhledávání

Foto dne

CESTOVÁNÍ

 

Nenechte si ujít povídání o cestách po místech více či méně známých..