Svátky

Příjemnou noc,
dnes je čtvrtek 18.7.2024
svátek má Drahomíra
zítra Čeněk

Krátce

TOP 10 druhů potravin,
které jsou zdrojem vápníku.

Citáty

RENÉ DESCARTES
Pochybuji - a proto myslím. Myslím - tedy jsem (DUBITO ERGO COGITO. COGITO ERGO SUM 

Otázka č.570

Předčasná ejakulace je mužská sexuální porucha charakterizovaná ejakulací, která se objeví vždy nebo téměř vždy během jedné minuty po zavedení mužského pohlavního údu do pochvy a neschopností oddálit ejakulaci u všech nebo téměř všech vaginálních penetracích.
Předčasná ejakulace vede k negativním osobním důsledkům, jako je stres, nesnáz, frustrace a/nebo vyhýbání se sexuální aktivitě. Ejakulace se může objevit ještě před imisí penisu do pochvy (ante portas) nebo do 1 - 2 minut po jeho zavedení do pochvy. Porucha se objevuje u 20 - 30 % mužů. Aby byla předčasná ejakulace plně vyjádřena, musí k překotné ejakulaci docházet při pravidelných a častých sexuálních stycích několikrát do týdne nebo denně.
Muž trpící předčasnou ejakulací by měl vyhledat lékaře, který provede vyšetření a vyloučí možné odstranitelné příčiny: krátká uzdička, zánět prostaty a/nebo močové trubice, snížená funkce štítné žlázy atd. Pokud se jedná o primární předčasnou ejakulaci, doporučí léčbu tabletami a případně užití některých tréninkových technik, jak docílit oddálení ejakulace.
Naši nemocní mají současné době k dispozici nový lék Priligy. Podléhá předpisu odborného lékaře.

Vyhledávání

Foto dne

CESTOVÁNÍ

 

Nenechte si ujít povídání o cestách po místech více či méně známých..