Svátky

Příjemnou noc,
dnes je pondělí 23.5.2022
svátek má Vladimír
zítra Jana

Krátce

TOP 10 druhů potravin,
které jsou zdrojem vápníku.

Citáty

BOŽENA BENEŠOVÁ
Na tom, koho máme rádi, nám nevadí i jeho neřesti, zatímco u toho, koho nesnášíme, jsou nám proti srsti i jeho ctnosti.

První zážitky

 

V kempu nás uvítal sám majitel a provedl po svém království. To bylo něco jiného, při porovnání s předešlým kempem. Veliká centrální budova s kuchyní, společenskou místností a nádherné umývárny s toaletami. Ve druhé části zase obrovské mrazáky, které sousedily se stále vytápěnou sušárnou oděvů.

V prvním patře byly ještě dva apartmány pro hosty, ale také malé rodinné muzeum, z dob, kdy ještě majitelův otec a děda jezdili lovit velryby. S touto budovou sousedily dvě venkovní a jedna vnitřní čistírna na ryby a samozřejmě přístaviště na čluny. Opodál se u mola houpala na vlnách majitelova loď, která byla napůl jako jachta, ale i rybářský kutr, se kterou vozil na požádání rybáře na moře.

My jsme si mohli vybrat ubytování buď v dřevěných chatkách, nebo ve velkých a účelně zařízených karavanech. Ty to nakonec vyhrály, protože jsou blízko přístaviště i hlavní budovy. Po ubytování následovala prohlídka zbývající části kempu a my nevěřili vlastním očím, jak je rozsáhlí a co je ještě ve výstavbě. Proto se tam všem návštěvníkům tak líbí. Je myšleno na vše, co lidi v rybářském kempu potřebují. To už byl podvečer a byl čas, připravit se na druhý den, abychom mohli hned ráno vyrazit za naší hlavní činností – rybolovem.

 

P8190091.JPG

 

 

archiv_106.jpg

 

 

archiv_088.jpg

 

 

archiv_076.jpg

 

 

archiv_083.jpg

 

 

 

Vyhledávání

Foto dne

CESTOVÁNÍ

 

Nenechte si ujít povídání o cestách po místech více či méně známých..