Svátky

Příjemnou noc,
dnes je sobota 23.9.2023
svátek má Berta
zítra Jaromír

Krátce

TOP 10 druhů potravin,
které jsou zdrojem vápníku.

Citáty

ELLEN LUPTON
Řekni mnoho, napiš málo.

První zážitky

 

V kempu nás uvítal sám majitel a provedl po svém království. To bylo něco jiného, při porovnání s předešlým kempem. Veliká centrální budova s kuchyní, společenskou místností a nádherné umývárny s toaletami. Ve druhé části zase obrovské mrazáky, které sousedily se stále vytápěnou sušárnou oděvů.

V prvním patře byly ještě dva apartmány pro hosty, ale také malé rodinné muzeum, z dob, kdy ještě majitelův otec a děda jezdili lovit velryby. S touto budovou sousedily dvě venkovní a jedna vnitřní čistírna na ryby a samozřejmě přístaviště na čluny. Opodál se u mola houpala na vlnách majitelova loď, která byla napůl jako jachta, ale i rybářský kutr, se kterou vozil na požádání rybáře na moře.

My jsme si mohli vybrat ubytování buď v dřevěných chatkách, nebo ve velkých a účelně zařízených karavanech. Ty to nakonec vyhrály, protože jsou blízko přístaviště i hlavní budovy. Po ubytování následovala prohlídka zbývající části kempu a my nevěřili vlastním očím, jak je rozsáhlí a co je ještě ve výstavbě. Proto se tam všem návštěvníkům tak líbí. Je myšleno na vše, co lidi v rybářském kempu potřebují. To už byl podvečer a byl čas, připravit se na druhý den, abychom mohli hned ráno vyrazit za naší hlavní činností – rybolovem.

 

P8190091.JPG

 

 

archiv_106.jpg

 

 

archiv_088.jpg

 

 

archiv_076.jpg

 

 

archiv_083.jpg

 

 

 

Vyhledávání

Foto dne

CESTOVÁNÍ

 

Nenechte si ujít povídání o cestách po místech více či méně známých..